پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹ ,28 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۴
اولین تصاویر منتشر شده از نسخه جدید بازی Resident Evil
 
شرکت کپ‌کام به تازگی تصاویری از نسخه جدید بازی Resident Evil منتشر کرد که وجود چهار شخصیت جدید را در این بازی نشان می‌دهد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مجموعه Resident Evil یکی از پرطرفدارترین عناوین سبک اکشن و ترسناک است که توسط استودیو Capcom تولید می‌شود. چندی پیش اعلام شد که این شرکت در حال کار روی نسخه جدید این مجموعه است، اما از بازی جدید این شرکت تاکنون هیچ اطلاعاتی منتشر نشده بود. حال به تازگی شرکت کپ‌کام سکوت خود درباره نسخه جدید بازی Resident Evil را شکست و اعلام کرد که اطلاعات این بازی در ۹ سپتامبر منتشر خواهد شد، اما این شرکت تا قبل از تاریخ معرفی بازی، چند تصویر از این بازی را عرضه کرد تا از این طریق حس کنجکاوی گیمر‌ها را کمی بالاتر ببرد.
تصاویر منتشر شده از کپ کام مربوط به شخصیت‌های بازی می‌شود؛ برخی از این شخصیت‌ها تاکنون در مجموعه Resident Evil وجود نداشتند و قرار است در نسخه بعدی بازی به آن اضافه شود. بر اساس تصاویر منتشر شده، قرار است در نسخه جدید بازی Resident Evil دو شخصیت زن و دو شخصیت مرد جدید به بازی اضافه شوند که فعلا هیچ اطلاعاتی از آن‌ها منتشر نشده و مشخص نیست در داستان بازی قرار است چه نقشی داشته باشند.
اسلحه‌های این چند شخصیت بر اساس آنچه در تصاویر نشان داده شده است، shotguns و pistols خواهد بود که قطعا در محیط بازی گیمر توانایی تعویض این اسلحه‌ها را خواهد داشت. با کمی تامل درباره این تصاویر می‌توان دریافت که شرکت کپ‌کام در این بازی قرار است یک بخش چند نفره را اضافه کند چرا که چهار کاراکتر در بازی وجود خواهد داشت و این چهار شخصیت باید باهم در تعامل باشند.
با این حال هنوز شرکت Capcom درباره این بازی حرف نزده است و قطعا قصد دارد تمامی اطلاعات آن را در ۹ سپتامبر در اختیار کاربران قرار دهد و باید تا آن زمان صبر کرد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۳۲


ارسال