يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹ ,12 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۸
پشتیبانی از Dark mode در تمامی نرم افزارهای مجموعه Office
 
شرکت مایکروسافت اعلام کرد که به زودی تمامی نرم افزارهای مجموعه Office از حالت تیره پشتیبانی خواهند کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حالت تیره یکی از قابلیت‌های کار آمد و جدید در بسیاری از برنامه‌های سیستم عامل‌های مختلف است که به وسیله این ویژگی کاربر می‌تواند در محیط های تاریک و بدون اذیت شدن چشم، به راحتی از نرم افزار مورد نظر خود استفاده کند. یکی از شرکت‌های پیشرو و فعال که از مدت‌ها پیش روی ویژگی دارک مود کار می‌کند، شرکت مایکروسافت است. این شرکت نزدیک به یک سال پیش حالت تیره را به طور کامل در محیط ویندوز فعال کرد که این ویژگی در گذشته در تمامی بخش‌های ویندوز پشتیبانی نمی‌شد و تنها به بخش تنظیمات ویندوز محدود شده بود، اما د ر حال حاضر قابلیت حالت تیره، حتی در محیط My Computer نیز قابل فعال سازی است.
این شرکت توانمند به تازگی اعلام کرده است که تمامی برنامه‌های Office در تمامی سیستم عامل‌ها بروزرسانی مربوط به حالت تیره را دریافت خواهند کرد. این ویژگی ابتدا با بروزرسانی نرم افزار Outlook در سیستم عامل‌های IOS و Android در دسترس قرار خواهد گرفت؛ همچنین قرار است با عرضه IOS 13 تمامی نرم افزارهای Office نظیر Word، Excel، OneNote، PowerPoint، SharePoint، OneDrive، Planner و To-Do از قابلیت حالت تیره پشیبانی خواهند کرد.
در نسخه IOS، کاربران به محض دریافت بروزرسانی نرم افزار Outlook، این نرم افزار به طور خودکار وارد حالت تیره خواهد شد و در نسخه اندرید این بازی نیز کاربران می‌توانند حالت تیره را به صورت دستی فعال کنند؛ همچنین در سیستم عامل اندروید با فعال شدن حالت ذخیره باتری، نرم افزار‌ مذکور وارد حالت تیره خواهد شد.
قرار است سایر برنامه‌های مجموعه Office برای سیستم عامل IOS، با عرضه نسخه ۱۳ این سیستم عامل در دسترس قرار خواهد گرفت و حالت تیره روی تمامی دستگاه‌های مجهز به سیستم عامل IOS  قابل استفاده خواهد بود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۳۳


ارسال