نمایش تریلر بازی Cyberpunk 2077 در مراسم Twitch

10 شهريور 1398 ساعت 8:14

شرکت سی دی پراجکت رد در مراسم Twitch گیم پلی نمایش داده شده در مراسم E3 از بازی Cyberpunk 2077 را برای بار دوم نمایش داد.


به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، عنوان Cyberpunk 2077 یکی از بازی‌های معرفی شده در مراسم E3 امسال بود که شرکت سی دی پراجکت رد مسئولیت ساخت این بازی را بر عهده داشت و از آن در مراسم E3 تریلر و گیم پلی بازی نمایش داده شد. تریلر و گیم پلی این بازی  توانست نظر بسیاری از گیمرها را جلب خود کند و به این ترتیب شرکت سازنده موفق به جذب گیمر حتی پیش از عرضه عنوان خود شد. این شرکت در مراسم Twitch که به تازگی برگزار شد نیز حضور داشت و همان گیم پلی نمایش داده شده در مراسم  E3 و Gamescom را با تغییرات بسیار کمی در این مراسم نیز پخش کرد.
ظاهرا شرکت CD Projekt Red تنها تغییری که در گیم پلی خود داده است، تکه تکه کردن آن است که از این طریق گیم پلی کوتاه‌تر شده و هیچ تغییری در محتیوات آن داده نشده است. تمرکز اصلی گیم پلی نمایش داده شده روی معرفی شخصیت‌‌های بازی است و گیمر با دیدن این گیم پلی با شخصیت‌های اصلی داستان بازی آشنا خواهد شد. همچنین شرکت سی دی پراجکت رد سعی کرده است در این گیم پلی نحوه مبارزات در بازی و همچنین قابلیت هک کردن برخی از وسایل در بازی نیز نمایش داده شدند.

بر اساس گیم پلی نمایش داده شده از این بازی، ظاهرا بخش عمده‎‌ای از بازی Cyberpunk 2077 در منطقه اقیانوس آرام جریان خواهد داشت. هنوز شرکت سی دی پراجکت رد اطلاعات مشخص و کاملی را از این بازی منتشر نکرده است و اطلاعات در دسترس از این بازی صرفا به گیم پلی مجهول بازی مربوط می‌شود.
احتمالا شرکت سازنده بازی تا زمان عرضه عنوان Cyberpunk 2077، اطلاعات جدیدی از آن را منتشر کند در غیر این صورت برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این عنوان با تا عرضه آن در تاریخ ۱۶ آوریل سال ۲۰۲۰ منتظر ماند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 115346

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/115346/نمایش-تریلر-بازی-cyberpunk-2077-مراسم-twitch

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/