پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
روزنامه گاتزتادلااسپورت مشهورترین روزنامه ایتالیا با انتشار گزارشی درباره آندره آ استراماچونی سرمربی استقلال به قلم لوکا تایدلی گزارشگری پیش از این نیز متنی مفصل درباره استراماچونی به رشته تحریر درآورده ، تیتر زد: ” مخالفت با اجازه خروج استراماچونی از ایران”
به گزارش عصر هامون؛ بعد از تساوی یک بر یک استقلال مقابل فولاد سرمربی آبی پوشان تهرانی قصد بازگشت به رم و حضور دو روزه در پایتخت ایتالیا را داشت تا کنارخانواده اش باشد ولی از سفر او جلوگیری شده است در حالی که او اجازه کار در ایران را دریافت کرده است.
استراماچونی از ماه ژوئن هدایت استقلال را به عهده دارد اما به دلیل مشکلاتی که در این باشگاه دارد در کابوس گیر افتاده است. تایدلی در این گزارش اعلام کرده از استراماچونی قول یک گفت و گو را گرفته بوده تا رودررو با وی صحبت کند با توجه به اینکه به دلیل بازی های ملی مسابقات باشگاهی دو هفته ای تعطیل خواهد بود.سرمربی ایتالیایی قصد داشته چند روزی کنار همسرش دلایلا و فرزندانش جولیو چهارساله و النا دوساله به استراحت بپردازد اما توسط پلیس فرودگاه از سفر به ایتالیا منع شده است. این عجیب است که فردی بعد از هشتاد روز در ایران و در حالی که اجازه کار داشته با این بهانه درایران نگه داشته شود.
نویسنده گزارش بعد از واگویه مشکلاتی که قبلا در گزارش مفصل نیز به آن ها اشاره کرده بود اینطور نوشته است:
تصور می شد مسایل قبلی برای استراماچونی در تهران کافی باشد اما متوقف شدن استراماچونی که سباستین لتو دستیارش او را در این سفر همراهی می کرد برگ تازه ای بود. آن ها قصد داشتند پنجشنبه شب ایران را ترک کرده و یکشنبه به ایران برگردند و تمرینات را ادامه بدهند اما زمانی که برای خروج قصد حضور در محوطه ترمینال فرودگاه را داشتند از خروج آن ها جلوگیری می شود چرا که ویزای آن ها توریستی و زمان آن منقضی شده بوده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۵۸


ارسال