پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸
آغاز به کار "حسینیه عصرهامون" از ابتدای محرم
 
همزمان با آغاز ماه محرم، حسینیه عصرهامون با هدف ترویج فرهنگ حسینی و معرفی بیش از پیش هیات های عزاداری در سطح شهرستان زاهدان در فضای مجازی آغاز به کار کرد.
پایگاه خبری عصرهامون به مناسبت آغاز ماه محرم الحرام در نظر دارد تا نسبت به پوشش اخبار، گزارشات تصویری و انتشار فایل های صوتی و ویدئویی هیات های مذهبی سطح شهر زاهدان اقدام کند.

بر اساس این گزارش، در اولین گام معرفی هیات های مذهبی فعال در دستور کار است و مدیران این هیئات که دهه اول محرم امسال مراسم عزاداری برپا می کنند می توانند زمان و مکان برگزاری برنامه های خود را همراه با آدرس استقرار هیات به لینک@asrehamoon_sb ارسال کنند تا ضمن انتشار در کانال و سایت عصرهامون، به عموم مردم نیز معرفی شوند.

در گام دوم در نظر داریم از امشب تا پایان دهه اول به صورت ویژه پوشش مراسمات را انجام دهیم که در این بخش نیز مسئولان هیئات می توانند گزارشات تصویری با کیفیت و یا کلیپ های تصویری و فایل های صوتی هیات خود را ارسال کنند تا در بخش ویژه صوت و تصویر سایت جهت بهره برداری عموم منتشر شود.

همچنین کلیه عزاداران حسینی نیز می توانند تصاویر و کلیپ های ناب خود از مشاهدات خود در دسته روی ها، مساجد و یا سیاه پوش کردن منزل، محل کار و... را برای ما ارسال کنند تا در حسینیه عصرهامون بازنشر شود.

انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۶۵


ارسال