پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۵
نان بي كيفيت همچنان بحث داغ كارگروه آرد و نان ایرانشهر
 
با وجود برگزاري نشست هاي مختلف براي حل مشكل كيفيت نان شهرستان ایرانشهر همچنان مسئولان و شهروندان نسبت به كيفيت نان توليدي معترض هستند.
به گزارش عصر هامون، به نقل از پهره، ابوذر کوثری فرماندار ایرانشهر در جلسه کارگروه شورای آرد و نان شهرستان با اشاره به مشکلات کمی و کیفی پخت نان در شهرستان گفت: پخت نان با کیفیت از مهمترین حقوق شهروندان است که همه باید در راستای احترام به این حق تمام تلاش خود را به کار بگیریم.
وی خواستار نظارت جدی و انجام بازرسی های مستمر اعضای کارگروه از خبازی های سطح شهرستان شد و افزود: آرد و نان یک بحث حیاتی است و هیچ جایگزینی ندارد و ارتباط مستقیم با زندگی و سلامت انسان ها دارد، پس باید با دقت و نظارت کامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف کردن مشکلات، تعامل و اهتمام جدی صورت پذیرد و رویکرد ما در اصلاح شرایط موجود باید تشویقی وتنبیهی باشد.
وی بیان کرد: با نانوایی های فاقد مجوز برخورد جدی صورت گیرد و همچنین متخلفین در زمینه عدم رعایت بهداشت، فروش آرد خارج شبکه، کم فروشی علاوه بر کسر سهمیه مشمول جریمه شوند و اداره تعزیرات هم در بحث رسیدگی به پرونده ها و جرایم سریعا پیگیری لازم را انجام بدهد.
کوثری در پایان از شهروندان خواست موارد تخلف را به اداره صمت، با شماره تلفن گویا ۱۲۴و یا تعزیرات گزارش بدهند و در صورت عدم رسیدگی مراتب را به فرمانداری اطلاع دهند.
انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۷۸


ارسال