پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۱۰
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ایرانشهر:
ایرانشهر قطب تولید گوشت سفید در استان/تولید سالانه بالغ بر 7هزار تن گوشت سفید در ایرانشهر
 
مدیر جهاد کشاورزی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان با اشاره به تولید بیش از 7هزار تن گوشت سفید در سال گفت: شهرستان ایرانشهر یکی از قطب های تولید گوشت سفید در استان سیستان و بلوچستان است.
به گزارش عصرهامون، مجید فیاضی در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: هم اینک ۲۵ واحد مرغداری صنعتی با ظرفیت تولید سالانه بیش از 7هزار تن مرغ گوشتی در این شهرستان فعال است.
وی با بیان اینکه ایرانشهر قطب تولیدمرغ گوشتی در سیستان و بلوچستان است اظهار داشت: ایرانشهر تنها شهرستان فعالی است که تمامی واحدهای تولیدی در حال فعالیت می باشند و تعطیلی واحدهای مرغداری نداریم و تنها کشتارگاه صنعتی که در حال حاضر در شهرستان فعالیت دارد کشتارگاه مرغ در ایرانشهر می باشد که نقش بسیار مهمی در خرید، کشتار و عرضه مرغ‌های تولیدی این شهرستان دارد.

فیاضی اظهار داشت: در شهرستان ایرانشهر کمبود گوشت سفید نداریم. وی عنوان کرد: مرغ های تولیدی علاوه بر تامین بازار این شهرستان به سایر نقاط استان نیز عرضه می شود.

وی در ادامه تصریح کرد: با توجه به ظرفیت و پتانسیلی که شهرستان در زمینه پرورش مرغ گوشتی دارد، برنامه و سیاست جهاد کشاورزی افزایش و ارتقا تعداد مرغداری های صنعتی در شهرستان ایرانشهر از تعداد 25واحد مرغداری صنعتی به 35واحد می باشد.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۳۹۵


ارسال