سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰ ,30 November 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۵
رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر:
طرح مانا از گسترش آسیب های اجتماعی در نوجوانان پیشگیری می کند
 
رئیس اداره بهزیستی گفت: اجرای طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران، از گسترش آسیب های فردی و اجتماعی در بین نوجوانان ایرانشهری پیشگیری می کند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره،ابراهیم نرماشیری در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: طرح مانا، از مجموعه طرح های فراغت تابستانی نوجوانان در دو گروه دختران و پسران ۱۳ الی ۱۸ ساله ودر گروه های ۱۵ نفره می باشد.

وی افزود:با هدف رشد خلاقیت و استعداد نوجوانان در شناسایی اسیب های اجتماعی و مشکلات محل سکونت شان و ارائه راهکارهای اجرایی در این خصوص طی مدت زمان سه ماهه فصل تابستان انجام می گیرد.

وی خاطر نشان کرد:طرح مذکور در دو گروه از جمله گروه پسران در روستای علی آباد و گروه دختران در محله حاشیه نشین سردرگان در حال اجرا می باشد.

رئیس اداره بهزیستی ایرانشهر تصریح کرد: یکی از دغدغه های نوجوانان پسر روستا استفاده از سالن های ورزشی و انجام بازی های گروهی ورزشی به عنوان یکی از آیتم های پیشگیری از اسیب های اجتماعی بوده است.

وی در ادامه گفت: در همین راستا موسسه خیریه چترا با نظارت اداره بهزیستی علاوه بر برگزاری کارگاه های اموزشی رشد خلاقیت و مشارکت در مسائل جامعه، طی مراسمی تعدادی توپ فوتسال و لباس ورزشی به نوجوانان هدیه کرده است و سعی در فراهم کردن شرایط امکان استفاده نوجوانان از سالن های ورزشی سطح شهر را دارد.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۲۲


ارسال