پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹ ,29 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲
معرفی یک بازی موبایلی رکوردی به نام؛ NarcoBall
 
بازی موبایل NarcoBall یک بازی رکوردی محسوب می شود؛ بدین معنا که این بازی هم همانند بازی قدیمی مار (Snake)، پایان مشخصی ندارد و هدف بازیکن فقط می‌تواند ثبت رکورد‌های بهتر در بازی باشد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بازی موبایل NarcoBall دارای ایده‌ی بسیار ساده‌ در سبک بازی های موبایلی است؛ به‌گونه ای که شما به عنوان بازیکنکنترل یک توپ را در اختیار دارید و می‌بایست از برخورد آن با موانع گوناگونی که در بازی وجود دارند، جلوگیری کنید.بازی موبایل NarcoBall یک بازی تک لمسی است؛ به این معنی که گیم پلی آن تنها با لمس صفحه توسط یک انگشت هم قابل انجام است و با هر بار لمس کردن صفحه، توپ مسیرش را به صورت ساعت‌گرد عوض می‌کند؛ یعنی اگر حرکت توپ رو به جلو باشد، با لمس اول، توپ مسیرش را به سمت راست تغییر می‌دهد و در صورت لمس دوباره، توپ رو به عقب شروع به حرکت می‌کند.
در نظر داشته باشید که حرکت دوربین همواره رو به جلو است پس اگر بیش از حد توپ را در جهت عقب در حرکت نگه دارید، توپ در اثر برخورد با کادر پایین صفحه، متلاشی می‌شود و بازی را خواهید باخت. این موضوع در مورد حاشیه بالا و همچنین دو جهت چپ و راست نیز در بازی موبایل NarcoBall صدق می‌کند؛ بنابراین همواره باید تلاش کنید علاوه بر پرهیز از برخورد با موانع، توپ را نیز همواره در کادر صفحه نمایش نگه دارید.
اما موانعی که از آن‌ها حرف می‌زنیم، در واقع مکعب‌های رنگارنگی هستند که به صورت تصادفی در مسیر قرار گرفته‌اند. بازی موبایل NarcoBall یک بازی رکوردی محسوب می شود؛ بدین معنا که این بازی هم همانند بازی قدیمی مار (Snake)، پایان مشخصی ندارد و هدف بازیکن فقط می‌تواند ثبت رکورد‌های بهتر در بازی باشد. در ابتدای امر که بازی موبایل NarcoBall  را آغاز می‌کنید، تعداد موانعی که بر سر راه‌تان ظاهر خواهند شد، کم است، اما به تدریج هر بیشتر در بازی دوام بیاورید یا به عبارتی رکوردتان بهتر شود، تعداد موانع موجود در مسیر نیز افزایش پیدا می‌کند تا جایی که بالاخره تسلیم شوید و بازی را ببازید.
اما در مسیر، علاوه بر موانعی که گفته شد، یک سری سکه‌های طلایی رنگ نیز وجود دارند که در صورت جمع آوری‌شان، می‌توانید آن‌ها را به دو منظور خرج کنید؛ ابتدا این که به هنگام برخورد با یک مانع و باخت بازی موبایل NarcoBall ، می‌توانید با پرداخت ۱۰۰ سکه یا مشاهده‌ی یک تبلیغ، بازی را از همان جا که باخته بودید، ادامه دهید و رکوردتان را بهبود ببخشید.
کاربرد دوم سکه‌ها در بازی موبایل NarcoBall ،  نیز امکان خرید توپ‌های جدید به وسیله‌ی آن‌ها است تا بدین شکل، بازی را هر چند وقت یکبار از یکنواختی خارج کنید و کمی تنوع به محیط آن اضافه کنید. بازی موبایل NarcoBall  یک بازی تفننی است که به کمک گیم پلی ساده، اما اعتیادآور خود می‌تواند بازیکنانی را که به دنبال یک بازی ساده و کم حجم می‌گردند، سرگرم کند. این بازی که مدت زیادی هم از انتشار آن نمی‌گذرد، به صورت رایگان برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۲۶


ارسال