چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
پنج ماه از وعده فرماندار شهرستان دلگان مبنی بر صدور مجوز اتوبوسرانی زمان می گذرد که جمعیت 70 هزار نفری این شهرستان همچنان منتظر تحقق وعده مسئولان هستند.
به گزارش عصرهامون، شهرستان دلگان در جنوب غرب سیستان و بلوچستان با جمعیتی بالغ بر 70 هزار نفر بدون ناوگان و وسایل نقلیه عمومی است به گونه ای که کار جابجایی مسافران درون و بیرن شهری را مسافربرهای شخصی انجام داده که نرخ کرایه بالای آن امان مردم محروم و مستضعف این منطقه را که غالبا بیکار و تنها ارتزاق شان یارانه 45 هزارتومانی می باشد، بریده است.

علی بامری یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: دلگان علی رغم اینکه نزدیک به 12 سال است که به شهرستان ارتقا یافته است اما همچنان فاقد وسایل حمل و نقل بین شهری عمومی می باشد.

وی ادامه داد: مردم این شهرستان که عموما از قشر محروم و مستضعف جامعه هستند برای مسافرت به شهرستان های همجوار باید منتظر مسافربرهای شخصی باشند که آنها هم کرایه های بالایی از مسافران اخذ می کنند.

بامری عنوان کرد: از مسئولان دلگان و سیستان و بلوچستان تقاضا داریم تا نسبت به رفع این معضل و مشکل در این شهرستان محروم و دورافتاده اقدام کنند.

مجتبی شجاعی فرماندار دلگان 15 اردیبهشت ماه امسال در خصوص نبود وسایل نقلیه عمومی در این شهرستان به خبرنگاران ما گفته بود: با ارتقا و اصلاح جاده دلگان به ایرانشهر که در دستور کار اداره راه جنوب سیستان و بلوچستان است، مجوز اتوبوس رانی در این محور مواصلاتی صادر می شود.

وی خاطرنشان کرد: کرایه خودروهای برون شهری در همه جای کشور افزایش داشته است، اما مردم شهرستان دلگان می توانند هر نوع افزایش قیمت را به اداره حمل و نقل و پایانه ها اطلاع بدهند.

علی رغم گذشت پنج ماه از این وعده فرماندار شهرستان دلگان، همچنان خبری از ناوگان حمل و نقل عمومی در شهرستان دلگان نیست.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۳۷
مرجع : عصرهامون


ارسال