پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸
در آستانه فصل بازگشایی مدارس؛
بازرسی و نظارت های سازمان صمت بر بازار افزایش می یابد
 
رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی و فصل مدارس، بازرسی های این سازمان جهت رصد بازار در سطح استان از 15 شهریورماه لغایت 15 مهرماه افزایش می یابد.
نادر میرشکار در گفت وگو با عصرهامون، گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام بازگشایی مدارس  و جهت جلوگیری از بروز هر گونه تخلف و کمبود احتمالی، بازرسی های بازرسان این سازمان از 15 شهریورماه لغایت  15مهرماه در سطح استان افزایش می یابد.

وی افزود: به منظور هم افزایی و خدمت هرچه بیشتر به همشهریان و تسهیل امور کسب و کار و ... ، باعنایت به  شرایط خاص جامعه و اعمال تحریم های شدید (تروریسم اقتصادی) و به منظور جلوگیری از بروزهرگونه تخلفات صنفی مانند گرانفروشی وکم فروشی وتقلب و... طرح تشدید بازرسی ها در سطح استان انجام خواهد شد.

میرشکار ادامه داد: رصد و پایش قیمت کالاهای اساسی و موجود در سبد خانوار، کنترل و نظارت بر نحوه تامین و توزیع کالاهای اساسی و یا اولویت دار در شرایط خاص به ویژه کیف و کفش پوشاک، بهره گیری از توان و ظرفیت نیروی بازرسان و ساماندهی آنان و جلوگیری از بروز هرگونه کمبود کالا و یا نقص در سطح توزیع در بازار، اهداف در نظر گرفته شده در این طرح ویژه نظارتی است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در پایان، خاطرنشان کرد: هم استانی ها می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی،کم فروشی وتقلب، احتکار،  انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی با شماره 124 ستادخبری سازمان در طول شبانه روز و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستادخبری به صورت حضوری و کتبی ارائه کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۴۰


ارسال