چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ,3 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
بخشی از ساختمان های مسکن مهر در شهرستان زابل هنوز به متقاضیان واگذار نشده است.
به گزارش  عصرهامون به نقل از پایگاه خبری اوشیدا ؛ مسکن مهر در شهرستان زابل همواره با مشکلات زیادی همراه بوده که دریافت هزینه های بالا از مالکان ساختمان و همچنین عدم امکانات رفاهی در این منطقه از جمله عواملی به شمار می رود که زمینه نارضایتی شهروندان را فراهم کرده است.

از سوی دیگر نیز بخشی از این ساختمان ها با وجود اینکه تکمیل و آماده بهره برداری شده اما هنوز به مالکان تحویل نشده و مردم همچنان چشم انتظار تحقق آرزوی خود مبنی بر صاحب خانه شدن می باشند.
 
یکی از مالکان مسکن مهر در زابل در گفت وگو با خبرنگار اوشیدا افزود: قرار بود تا در سال ۹۷ مسکن مهر تکمیل و تحویل مالکان شود اما مدیر ساختمانی آن از عدم اتصال برق به این ساختمان ها خبر می دهد و می گوید اداره برق در این رابطه کوتاهی کرده است.

طی تماس خبرنگار اوشیدا با امید رضا مشهدی، رئیس اداره برق شهرستان زابل داشت، وی از اخذ قرارداد با پیمانکار مربوطه خبر داد و گفت: پروژه صادر و لوازم مربوط تحویل پیمان کار شده است.

وی خاطرنشان کرد: پیگیر آن هستیم تا پیمانکار هر چه زودتر فعالیت خود را آغاز کند تا ترانس برق این منطقه نصب شود.

مشهدی گفت: هنوز پیمانکار مراجعه نکرده است، در این خصوص تذکر و اخطاریه های لازم اعلام شده تا بتوانیم در هفته آینده این مهم را به انجام برسانیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۷۷


ارسال