پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۰
کاسبی سلبریتی‌ها با تبلیغ دعانویسی و رمالی! +تصاویر
 
متاسفانه باز هم سلبریتی‌های ما دست به کار‌هایی می‌زنند که اگر به دنبال نمونه‌های غربی آن بگردیم متوجه می‌شویم که دست آن‌ها را از پشت بسته‌اند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از  رکنا، چهره‌های شناخته شده به واسطه هنر و یا حرفه‌ای که دارند و در آن زمینه فعالیت می‌کنند در آمد‌های نسبتا خوب و قابل توجهی دارند، اما یک روش دیگر که می‌توانند از طریق آن به پول برسند تبلیغ کردن است که گا‌ها درآمدشان از این طریق، بیشتر از دستمزدشان در حرفه اصلیشان است.

استفاده تبلیغاتی از سلبریتی‌ها برای دیده شدن محصولات مختلف در سراسر جهان مرسوم است و به نظر نمی‌رسد کسی با این کار مخالف باشد، اما نکته قابل توجه این است که وقتی این افراد از یک محصول نام می‌برند و یا چیزی را تبلیغ می‌کنند مردم به دلیل علاقه به این افراد و اعتمادی که به آن‌ها دارند، به آن محصول مورد تبلیغ نیز اعتماد می‌کنند و ممکن است در این بین اعتماد مخاطب مورد سوءاستفاده قرار گیرد و انتخابی اشتباه انجام دهد.
هر چهره مشهوری در عالم حرفه‌ای خود همانطور که سعی می‌کند در کارش انتخاب‌هایی نداشته باشد که در شان او باشد، مطمئنا در پذیرفتن تبلیغاتی هم که انجام می‌دهد باید این نکته را در نظر بگیرد که تبلیغی را قبول نکند که نه تنها در شان وی نباشد بلکه یک موضوع بسیار سطحی و دم دستی باشد که مردم نیز تبلیغ آن را توسط این افراد توهین به شعور خود تلقی کنند.
 
متاسفانه باز هم سلبریتی‌های ما دست به کار‌هایی می‌زنند که اگر به دنبال نمونه‌های غربی آن بگردیم متوجه می‌شویم که دست نمونه‌های غربی را از پشت بسته اند و آن قدر زیاده روی کرده اند که ما ترجیح می‌دهیم الگویمان را از همان غربی‌ها انتخاب کنیم و این سلبریتی‌های افراطی گر خود را کنار بگذاریم.
 

تبلیغات برای جادو و طلسم یکی از خنده دارترین مواردی است که می‌توان در این فضا دید، اما به نظر می‌رسد نباید گمان کرد که این انتهای عجیب بودن کار‌های این عزیزان است، چون این سلبریتی‌های ما قابلیت این را دارند که هر لحظه با چیز عجیب تری ما را شگفت زده کنند.
سلفی گرفتن و فیلم‌های تبلیغاتی که سلبریتی‌ها با پزشکان زیبایی خود در مطب آن‌ها می‌گیرند و در صفحه‌های شخصی خود می‌گذارند نیز یک معضل دیگر از جانب این چهره‌های معروف است، این نوع تبلیغ که بسیار هم در بین سلبریتی‌ها رواج پیدا کرده است باعث ترویج سبک زندگی لاکچری می‌شود که جوانان را به روی آوردن به زندگی ظاهرپرستانه تشویق می‌کند.
بها دادن بیش از حد جوانان به شکل و ظاهر خود و آسیب دیدن چهره جامعه که پر می‌شود از عروسک‌های متحرک یک شکل، یکی از آسیب‌هایی است که این نوع تبلیغ به وجود می‌آورد و صدماتی دیگر که در بلند مدت بهتر خودش را نشان می‌دهد تنها به دلیل رد و بدل کردن پول بین سلبریتی و پزشک باید مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۸۸


ارسال