پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۴۱
در شهر زاهدان باید بیش از ۱۴۰ هزار انشعاب نصب و واگذار شود
 
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: در شهر زاهدان باید بیش از ۱۴۰ هزار انشعاب نصب و واگذار شود اما اکنون در حد مطلوب نیست.
به گزارش عصرهامون به نقل از ایسنا، احمدعلی موهبتی در نشست هم اندیشی گاز رسانی استان بیان کرد: اینکه پنج میلیون تومان وام بلاعوض برای گازرسانی به خانوارها اعطا می‌شود.
 
وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت‌های دیگر دیده شده در بودجه در حوزه گازرسانی به سیستان و بلوچستان تا پایان این دولت هشت هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده که ۶ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان در بخش خطوط گازرسانی و هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان در بخش هزینه‌های داخلی شهرها است.  
 
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: در شهر زابل تنها ۱۰ نفر برای دریافت این وام و انجام کار گازرسانی اقدام کرده‌اند در حالی که چهار هزار انشعاب در این شهر قابل واگذاری است.
 
وی افزود: در مجموع در سیستان و بلوچستان ۶ هزار و ۵۰۰ پرونده در حوزه گازرسانی تشکیل شده که سه هزار و ۷۷۳ نفر وام گرفته‌اند.
موهبتی ادامه داد: تفکر یک مدیر باید در راستای تولید باشد و هر فرد در جایگاهی که حضور دارد خود را مسئول بداند.
 
وی تزریق تجربه استان های معین حاضر در سیستان و بلوچستان را مهم دانست و افزود: پنج استان در حوزه گازرسانی، چهار استان در حوزه بازسازی مدارس و ۶ استان در حوزه بنیاد مسکن در این استان حضور دارند که باید از تجربیات این استان ها استفاده کرد.
 
استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: استانهای معین حاضر در این استان به عنوان سفیر هایی هستند که بعد از اتمام کارهای محوله شان بازگو کننده رفتار و اعمال مردم و مدیران این منطقه خواهند بود.
 
وی نگاه ویژه به حوزه گاز رسانی سیستان، توجه به روستاهایی که در مسیر خط لوله کشی قرار دارند و همچنین خشکسالی و درآمد پایین مردم این استان در زمینه گاز رسانی را حائز اهمیت دانست که باید به آن توجه شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۹۳


ارسال