پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ ,28 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۷
داستان پرمحتوا و آموزنده بازی Cyberpunk 2077 کاربران را جذب خواهد کرد
 
شرکت سی دی پراجکت رد به تازگی اطلاعاتی از داستان کلی بازی و دو گروه اصلی در Cyberpunk 2077 را منتشر کرد.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت سی دی پراجکت رد به تازگی و در جریان deep-dive stream اطلاعات جدید از بازی در حال ساخت خود یعنی Cyberpunk 2077 منتشر کرد. به همراه این اطلاعات گیم پلی جدید این بازی نیز منتشر شده که منطقه Pacifica را نشان می‌دهد که نزدیک به Night City قرار دارد. این شهر توسط دو باند بسیار مزرموز در بازی تسخیر شده است. گروه اول که این شهر را تسخیر کرده‌اند، پسران Voodoo نام دارد که توسط Haitians ساخته شده است. Haitians کسی است که پس از تغییرات زیست محیطی وارد نایت سیتی شد.
ظاهرا هدف شرکت سازنده از طراحی این گروه این بوده است که به گیمر بفهماند که در هنگام ورود یک شخص به شهر، اگر قصد داشته باشد فرهنگ آن منطقه را تغییر دهد، دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد. یکی از مدیران این شرکت اعلام کرد که اعضای این گروه پسران شخصی به نام وودو هستند و از نام پدر خودت در انجام امور خود استفاده می‌‌کند.
این افراد توانستند از هائیتی و جمهوری دومینیکن وارد نایت سیتی شوند و به راحتی سبک فرهنگی مردمان نایت سیتی را تغییر دهند و آن‌ها را به دنیای سال ۲۰۷۷ وارد کنند و فضای قدیمی و کهنه Cyberpunk را به طور کلی تغییر دهند. به تعبیر مدیر شرکت سازنده، این افراد  با جود اینکه یک گروه هستند، یک پدیده فرهنگی در داستان بازی نیز به شمار می‌آیند.
گروه دومی که در بازی وجود دارند حیوانات هستند که تمایل به قدرتمند شدن و افزایش جمعیت خود دارند. مدیر شرکت سی دی پراجکت رد درباره این گروه می‌گوید که آن‌ها میل دارند خود را بسازند و ببرهای قدرتمند جنگل خود شوند و انسان‌ها از محلی که حیوانات زندگی می‌کنند بترسند.
تفاوت اصلی این دو گروه اصلی در بازی وجود داشتن فرهنگ در گروه پسرا وودو و وجود نداشتن فرهنگ در زندگی حیوانات بازی است؛ چرا که این موجودات فقط به فکر بزرگ شدن و افزایش جمعیت هستند. ظاهرا شرکت سی دی پراجکت رد سعی کرده است در این عنوان به طور کامل هدفی مشخص را مدنظر قرار دهد و به گیمر در هر بخش از بازی درسی جدید بدهد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۹۶


ارسال