جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ,5 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۱
بروزرسانی بازی Harry Potter: Wizards Unite در راه است
 
شرکت Niantic اعلام کرد که بروزرسانی جدید بازی Harry Potter: Wizards Unite با هدف کاهش مصرف باتری در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بازی Harry Potter: Wizards Unite یکی از عناوین بسیار محبوب در بین بازی‌های مخصوص تلفن همراه است که گیمرها در آن با استفاده از دوربین گوشی خود به اجرای بازی می‌پردازند. در این سبک از بازی‌ها گیمر دوربین تلفن همراه خود را در محیط می‌چرخاند و بازی با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده برای بازی شخصیت‌های مربوط به هر بازی را نمایش داده و گیمر با نزدیک شدن به آن‌ها می‌تواند ماموریت مربوط به هر بازی را انجام دهد.
بازی Harry Potter: Wizards Unite دارای بخشی به نام Portmanteaus است که ماموریت‌ها و اهدافی پیوسته را برای گیمر به نمایش می‌گذارد؛ گیمر برای انجام فعالیت در این بخش نباید از محیط بازی خارج شود و اینترنت و تقریبا تمامی حسگرهای گوشی و GPS آن باید فعال باشد تا بازی بتواند به درستی اطلاعات کاربر را دریافت کند. فعال بودن تمامی حسگرهای گوشی باعث می‌شود باتری تلفن همراه به سرعت خالی شده و این فرآیند برای بسیاری از گیمرها آزار دهنده خواهد بود.
شرکت Niantic  که این بازی را طراحی کرده است، برای حل مشکل مصرف بالای باتری این بازی قصد دارد این عنوان را بروزرسانی کرده و این بار بازی را طوری طراحی کند که به جای استفاده از تمامی حسگرهای گوشی، از نرم افزار تناسب اندام گوشی کاربر اطلاعات خود را دریافت خواهد کرد و همین امر سبب کاهش چشم‌گیر مصرف باتری خواهد شد.
در حال حاضر بازی Pokémon Go از نرم افزار تناسب اندام گوشی برای پیشرفت گیمر در بازی استفاده می‌کند و توانسته است از این طریق گیمرهای بیشتری را نیز جذب خود کند. به این ترتیب گیمرها حتی در پیاده روی‌های روزمره خود می‌توانند در بازی پیشرفت کنند و نیازی نخواهد بود که گیمرها دائما تلفن همراه خود را روشن نگه دارند. هنوز مشخص نیست این بروزرسانی در چه تاریخی در دسترس گیمرها قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۴۹۹


ارسال