پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ,12 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
شاخصه اصلی فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر خدمت به مردم است و یکی از بزرکترین منکرات باور سیاست های دروغین امریکا می باشد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، همایش امر به معروف و نهی از منکر به همت سپاه ایرانشهر با حضور ائمه جمعه اهل تسنن و اهل تشیع و فرمانده سپاه شهرستان و مسئولین ادارات و ارگان ها در مسجد جامع ال رسول در شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در این همایش فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر یکی از مهم ترین اهداف سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را امر به معروف ونهی از منکر دانست و بیان کرد: امام حسین(ع) با قیام تاریخی خود اصلاح امور دین جد خود را مطالبه کرد به معروف ونهی از منکر.

  پودینه با اشاره پیروی از خط ولایت فقیه افزود: شاخصه اصلی فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر خدمت به مردم است.
 
بزرگترین نهی از منکر سیاست های امریکاست
امام جمعه اهل تشیع در ادمه همایش گفت: ایام دهه ماه محرم به عنوان ایام امر به معروف و نهی از منکر است و برگرفته از اصل نهضت اباعبداالله الخسین می باشد.
وی با اشاره به سخن امام حسین (ع) در مورد امر به معروف و نهی از منکر که فرموده بودند، هدف من از امربه معروف و نهی از منکر اصلاح جامعه اسلامی است بیان کرد: یکی از وظایف ما در جامعه برجسته کردن امر به معروف و نهی از منکر است. مردم باید منکرات اصلی را در جامعه اسلامی شناسایی کنند و عملا همه خود را موظف بدانند که عامل امر به معروف و نهی از منکر باشند.
وی افزود: چراغ حسین بن علی (ع) همیشه روشن است عزاداری ایام محرم و راهپیمایی عاشورائیان امر به معروف جهانی است.

حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی تصریح کرد: بزرگترین نهی از منکر سیاست های امریکاست.مذاکره با امریکا بزرگترین منکر است کسی که امریکا را نشناسد و امید خیر از امریکا داشته باشد بزرگترین منکرات محسوب می شود.


'گفتنی است در پایان از فعالین در حوزه امربه معروف و نهی از منکر تجلیل به عمل امد.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۴۴


ارسال