چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ,11 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۷
مدیر کانون خادمیاران مرکز رضوی شهرستان ایرانشهر:
شیرخوارگان ایرانشهری عزادار حضرت علی‌اصغر(ع) شدند
 
مدیر کانون خادمیاران مرکز رضوی شهرستان ایرانشهرگفت: شیرخوارگان ایرانشهری عزادار حضرت علی‌اصغر(ع) شدند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، محمد امین سپاهیان در گفت وگو با خبرنگار پهره بیان کرد: آئین شیرخوارگان حسینی امسال نیز همزمان با اولین جمعه ماه محرم به یاد کوچک‌ترین شهید کربلا حضرت علی اصغر (ع) به همت سازمان تبلیغات و کانون خادمیاران مرکز رضوی شهرستان ایرانشهر و هئیت امناءدرمسجد قمر بنی هاشم(ع) درایرانشهربرگزار شد.

وی افزود: وی با اشاره به توزیع 300 دست لباس‌متبرک، به شیرخوارگان حسینی از سوی کانون خادمیاران مرکز رضوی ایرانشهر افزود: مادران کودکان را با سربندهایی با عبارت «یا علی اصغر» به یاد صحنه کربلا روی دستان خود رو به آسمان بلند کردند و در گوش فرزندانشان لالایی خواندند وبه یادشهید 6 ماهه کربلا اشک ماتم ریختند. مداحان نیز در این مراسم به یاد حضرت علی اصغر (ع)و در غم امام حسین (ع) مرثیه سرایی کردند.

شرکت در این مراسم ها بر روی تربیت فرزندان تاثیر دارد

سپاهیان اذعان کرد: من مطمئنم که شرکت در این مراسم ها بر روی تربیت فرزند تاثیر دارد، همین این که آن ها بخشی از تاریخ اسلام را از این طریق یاد می گیرند و هم زندگی ائمه را الگو قرار می دهند.

وی در پایان تصریح کرد: در این همایش امروز تعداد50نفراز خادمیاران این کانون به عزاداران حسینی خدمت رسانی کردند و بالغ بر 1000پرس غذابین عزاداران توزیع شد.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۶۵


ارسال