چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ,11 December 2019
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰
واکنش تند پیشکسوت استقلال به درگیری در تمرین تیم
 
محمد نوری اعتقاد دارد ، بازیکنانی که هنوز از راه نرسیده در تمرینات استقلال درگیری ایجاد می‌کنند قطعاً تا امروز متوجه نشده‌اند به چه تیمی آمده‌اند.
به گزارش عصر هامون؛ محمد نوری پیشکسوت استقلال در گفتگو درباره اتفاقات اخیر رخ داده در تمرین تیم استقلال و البته نتایج تیم حرف زد.
از استقلال خبر دارید؟
محمد نوری:
مگر می‌توانیم بی‌خبر باشم؟ متأسفانه تیم در دو دیدار اول لیگ بد بیاری آورد و نتوانست نتایجی که مد نظر کادر فنی و هواداران بود را به دست بیاورد. اینکه در واپسین دقایق گل بخورید و بازی مساوی را با باخت یا برد را با تساوی تمام کنید خیلی سخت است. بازیکنی که در استقلال توپ زده می‌تواند درک کند من چه می‌گویم.
تکلیف هواداران چیست؟
محمد نوری:
الان باید از استقلال حمایت کرد. تیمی که توانسته پس از این همه تغییر در کادر بازیکنانش فوتبال قابل قبولی را به نمایش بگذارد حتماً در ادامه لیگ می‌تواند نتیجه لازم را بگیرد. استراماچونی بین دو نیمه دیدار با فولاد نشان داد مربی خوبی است، چون بازی که از استقلال در نیمه دوم دیدیم خیلی متفاوت با نیمه اول بود و همه بازی در دست تیم ما بود. از این رو باید بیشتر از تیم حمایت کنیم.
الان هم تقریباً همه پیشکسوتان از استقلال حمایت می‌کنند؟
محمد نوری:
بله ولی هنوز هم از بیرون حاشیه‌سازی‌هایی برای تیم صورت می‌گیرد. عده‌ای دوست ندارند استقلال نتیجه بگیرد و برای همین از تمام توان‌شان استفاده می‌کنند تا این تیم به دردسر بیفتد.
ولی درگیری درون تیم بین دشتی و یکی، دو نفر دیگر که ربطی به حاشیه‌سازی از بیرون ندارد؟
محمد نوری:
من هم از شنیدن این موضوع خیلی متعجب و البته ناراحت شدم. فکر می‌کنم این بازیکنان هنوز نمی‌دانند به چه تیمی آمده‌اند و در چه باشگاهی عضویت دارند.
بروز این اتفاقات خیلی زود نیست؟
محمد نوری:
این نفرات متوجه نیستند پیراهن چه تیمی را پوشیده‌اند. نمی‌دانند این لباس بر تن چه کسانی بوده و قداستش را حفظ نمی‌کنند.
این موارد چه لطمه‌ای به تیم می‌زند؟
محمد نوری:
قطعاً بیشتر از هر کس به خود آن‌ها لطمه می‌زند. این رفتار‌ها به ضررشان تمام می‌شود و عمر فوتبال‌شان را کم می‌کند. بسیار بازیکنانی بودند که در استقلال و پرسپولیس آمدند و بعد از یک فصل رفتند و دیگر اسمی از آن‌ها ندیدیم. این بازیکنان تازه دو روز است به استقلال آمده‌اند و هنوز چهارتا بازی نکرده این‌گونه رفتار می‌کنند خدا به داد برسد بعد از یک نیم‌فصل لابد خدا را بنده نیستند!
چه باید کرد؟
محمد نوری:
کادر مدیریتی و فنی باید با آن‌ها برخورد کند وگرنه این وضعیت به بقیه تیم تعمیم پیدا می‌کند و دیگر نمی‌توان تیم را جمع کرد. باید درک کنند کجا آمده‌اند و کوچکترین رفتارهایشان بزرگترین بازتاب‌ها را در رسانه‌ها و کل مملکت خواهد داشت.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۶۸


ارسال