جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ,28 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۴۳
روی خط المپیاد؛
کاروان سیستان و بلوچستان با کسب 52 مدال به کار خود پایان داد
 
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان از پایان دومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزشی برای ورزشکاران استان خبر داد و گفت: کاروان سیستان و بلوچستان با کسب 52 مدال در این دوره از رقابت ها به کار خود خاتمه داد.
ادهم کرد زابلی در گفت وگو با عصرهامون، گفت: کاروان ورزشی سیستان و بلوچستان در دومین دوره از المپیاد ورزشی استعدادهای برتر کشور با کسب 52 مدال رنگارنگ در رشته های مختلف ورزشی، به کار خود پایان داد.

وی با بیان اینکه ورزشکاران استان در این رقابت ها 3 طلا رشته دو و میدانی و 3 طلا در رشته  بوکس را از آن خود کرده اند، افزود: جوانان مستعد استان در رشته های موتای، کنگ فو، کشتی، سپک تاکرا، فوتبال ساحلی و کبدی نیز هر کدام یک طلا در سبد مدال های سیستان و بلوچستان قرار دادند.

کرد با اشاره به کسب 6 مدال نقره کاروان ورزشی استان در رشته های پنچاک سیلات، دو و میدانی و دوچرخه سواری اظهار کرد: هر کدام از این سه رشته، موفق به کسب 2 مدال از مجموع این 6 مدال شده اند و نمایندگان استان در رشته های بوکس، موی تای، کونگ فو، جودو، جوجیتسو و باستانی نیز هر کدام یک مدال را به مجموع مدال های نقره استان افزوده اند.

وی در ادامه از کسب 26 مدال برنز توسط استعدادهای برتر ورزشی استان در جریان این دوره از رقابت های المپیاد خبر داد و تصریح کرد: رشته های پنچاک سیلات و موی تای هر کدام 4، جوجیتسو 3، دوچرخه سواری، باستانی، کونگ فو و دو و میدانی هر کدام 2، و کشتی، گلف و کاراته هر کدام یک مدال برنز برای استان به ارمغان آورده اند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: تیم منتخب ووشوی پسران سیستان و بلوچستان نیز در این رقابت ها در 2 بخش تالو و ساندا موفق به کسب یک مدال طلا و 2 برنز در بخش ساندا شدند و بر سکوی سوم تیمی این المپیاد کشوری ایستادند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کاروان های ورزشی و نمایندگان مستعد و دلاور اعزامی استان در مجموع 13 طلا، 13 نقره و 26 مدال برنز کسب کرده اند که این عدد نسبت به 32 مدال اکتسابی در دوره قبل، رشد محسوس و قابل توجه را به همراه داشته است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۷۴


ارسال