پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ ,22 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۲
پاداش اپل به خریداران Apple watch
 
اپل با افزودن ویژگی جدید به ساعت هوشمند خود پاداشی جالب و کاربردی را برای کاربران در نظر گرفته است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت اپل به تازگی قابلیتی جدید را به اپل واچ اضافه کرده و ویژگی‌های بیومتریک ساعت هوشمند خود را به طرز چشمگیری افزایش داده است. Apple watch جدید از طریق بافت‌های پوست بدن کاربر خود سلامت جسمانی او را تحلیل و ارزیابی می‌کند.
با اینکه اپل هنوز نسل جدید ساعت‌های هوشمند خود با نام Apple Watch 5 را معرفی و به مشتریان عرضه نکرده است ولی مهندسان این شرکت ویژگی جذاب را برای این ساعت آماده سازی کرده‌اند و آن را بر وری نسل موجود این ساعت‌های هوشمند به کرا گرفته‌اند. اپل واچ با استفاده از توانایی جدید خود پوست بدن را مورد تحلیل قرار داده و علاوه بر ضربان قلب فاکتورهای دیگری را اندازه‌گیری کرده و علائم سلامت جسمانی بدن را بررسی می‌کند. 
ارتقا ویژگی‌های بیومتریک در Apple Watch 5
اپل پس از کسب مجوزهای لازم برای اختراع این فناوری از سوی نهادهای دولتی آمریکا، آن را روی ساعت پرطرفدار خود نصب کرده است. البته اختراعات جدید اپل به ویژگی بررسی بافت‌های پوستی خلاصه نشده و ویژگی کاربردی دیگری را نیز به ساعت خود اضافه کرده است. دومین قابلیت اضافه شده به Apple Watch به صورتی است که ساعت با تشخیص انجام فعالیت ورزشی از سوی کاربر خود فورا آیکون‌های مرتبط با وضعیت جسمانی و راهنمایی‌های ورزشی را ارائه می‌دهد. 
همانطور که پیش‌تر اعلام شده بود جدیدترین مدل ساعت‌های هوشمند اپل در تاریخ 19 شهریور به طور رسمی رونمایی می‌شوند و مطمئنا تمامی ویژگی‌های مذکور در Apple Watch 5 وجود خواهد داشت. ورزشکاران و حتی کاربران عادی که فعالیت‌های روزانه بدنی انجام می‌دهند مطمئنا از ساعت‌های اپل استقبال مناسبی خواهند کرد. برخی از کاربران معتقدند Apple Watch تاثیر زیاد در ایجاد انگیزه برای ورزش کردن و تغییر عادات رفتاری بد و مضر برای بدن را دارد. 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۷۹


ارسال