يکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ ,19 January 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: در پی رفع مشکل فروش مرغ های تولید در زابل ، ورود مرغ از سایر استان ها ممنوع شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از  پایگاه خبری اوشیدا؛ جمعی از مرغداری های شهرستان زابل به دلیل فروش پایین و ورود مرغ از بیرجند به زابل ، اعلام نارضایتی کردند.
یکی از مرغ داران سطح شهرستان زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: با توجه به اینکه مرغ گوشتی تولید زابل آماده فروش است ، مرغ از خارج از استان وارد می شود.
وی ادامه داد: تعداد ۲۴ هزار مرغ آماده فروش موجود است که بر این اساس اگر فروش نرود تعداد هشت کارگر در این مرغداری بیکار خواهند شد.
در همین رابطه عباس آزادی معاون فرماندار ویژه شهرستان زابل به خبرنگار اوشیدا گفت: در پی مراجعه یکی از مرغداران شهرستان زابل به فرمانداری بلافاصله مشکل وی از طریق اداره صنعت ، معدن و تجارت زابل و همچنین استانداری پیگیری شد.
وی افزود: در همین رابطه تصمیم گرفته شد تا ورود مرغ زنده از خارج از استان جلوگیری شود تا مرغ داری های زابل به فروش خوبی برسند.
آزادی تصریح کرد: با همکاری نیروی انتظامی ، مرغ های ورودی از خارج از استان اجازه ورود نخواهند داشت و در صورت مشاهده ، مراحل قانونی خود را طی خواهند کرد.
معاون فرماندار ویژه زابل خاطرنشان کرد: مرغداری های سطح شهرستان زابل نگرانی آنچنانی نداشته باشند ، چرا که به تمامی واحد های مرغ پرکنی سطح شهر اعلام شده است تا مرغ مورد نیاز خود را از زابل تهیه کنند.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۸۶


ارسال