پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ,9 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰
در چهار ماهه نخست سال رخ داد؛
افزایش 49 درصدی تناژ حمل شده در سیستان و بلوچستان/ فرآورده های نفتی و سیمان عمده ترین کالاهای ارسالی
 
سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان از افزایش 49 درصدی تناژ حمل شده طی چهار ماهه نخست سال خبر داد.
ایوب کرد در تشریح خبر فوق به خبرنگار عصرهامون گفت: از ابتدای سال تا پایان تیر ماه امسال، بیش از 3 میلیون و 548 هزار تن کالا در استان جا به جا شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 49 درصد افزایش داشته است.

وی بیان کرد: از این میزان کالا 2 میلیون و 327 هزار تن كالا به مقاصد درون استانی و یک میلیون و 221 هزار تن کالا به مقاصد مختلف خارج از استان حمل شده است.

این مسئول عمده ترین کالاهای حمل شده از استان را فرآورده های نفتی، سیمان و هندوانه اعلام کرد و ادامه داد: این میزا بار توسط 94 هزار دستگاه کامیون حمل شده است.
 
 سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان  در ادامه به فعالیت 111 شرکت حمل و نقل داخلی کالا در این مدت اشاره کرد و افزود: حمل به موقع کالاهای اساسی، محصولات کشاورزی و تولیدات استان نظیر سیمان در کنار تخلیه سریع و حمل به موقع کالاهای وارده به بندر چابهار توسط کشتی های پهلو گرفته در بندر چابهار، از اولویت های این شرکت ها است.

 کرد در پایان به اجرای طرح توزیع سوخت ناوگان حمل و نقل باری بر اساس پیمایش در استان پرداخت و گفت: بر اساس اطلاعات به دست آمده از عملکرد ناوگان و داده کاوی مستمر، با شناسایی ناوگان فاقد عملکرد مناسب و قابل قبول، نسبت به تصحیح و در مواردی حذف سهمیه سوخت آن توسط مراجع ذیربط اقدام لازم صورت می پذیرد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۵۹۰


ارسال