جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۲
آغاز رزمایش بزرگ عاشورائیان در سیستان و بلوچستان
 
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: رزمایش بزرگ عاشورائیان با رمز یا اباعبدالله الحسین (ع) و شعار "بسیج، امنیت و اقتدار" در سراسر سیستان و بلوچستان آغاز شد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار امان الله گشتاسبی در مراسم آغاز رزمایش عاشورائیان با بیان اهداف این رزمایش، گفت: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی متناسب با شرایط منطقه و کمک به پیشرفت آن، جلوگیری از تحرکات دشمن، تقویت روح حمایت مردم از نظام اسلامی، تضعیف سازی روحیه دشمن، تقویت روحیه نیروهای شرکت عمل کننده در رزمایش و آمادگی برای جنگ بر اساس فرامین مقام معظم رهبری که نیروهای نظامی ما باید در هر شرایطی آماده باشند از اهداف اصلی رزمایش عاشورائیان در سیستان و بلوچستان است.

وی افزود: این رزمایش با حضور 30هزار نفر از بسیجیان استان در قالب 79گردان بیت المقدس،24 گردان کوثر، 9گردان امام علی(ع)، 19 گردان امام حسین(ع) و یک گردان فاتحین در سراسر سیستان و بلوچستان آغاز شد.

فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان با اشاره به مراحل رزمایش بزرگ عاشورائیان، اذعان کرد: رزمایش بزرگ عاشورائیان در دو مرحله اجرا می شود که مرحله اول آن از 10شهریورماه به مدت هفت روز با برقراری ایست و بازرسی، کنترل معابر عمومی، تامین امنیت مساجد و مناطق ویژه برگزاری مراسم دهه اول محرم انجام شد.

گشتاسبی ادامه داد: مرحله دوم رزمایش بزرگ عاشورائیان از امروز در سراسر استان و با هدف تامین امنیت دسته های هیئت های عزاداری مساجد و مراکز، تجمع هیئت ها در روزهای عاشورا، تاسوعا و شام غریبان آغاز شد.
 
انتهای پیام/
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۶۲۲


ارسال