دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴
در 6 ماهه ابتدای سال جاری صورت گرفت؛
بیش از 127 هزار متر مربع از اراضی شمال سیستان و بلوچستان رفع تصرف شد/ با زمین خواری به طور جدی برخورد می کنیم
 
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان از رفع تصرف بیش از 127 هزار متر مربع از اراضی تصرف شده در شمال استان، در 6 ماهه ابتدای سال خبر داد و گفت: با زمین خواری به طور جدی برخورد می کنیم.
عطاالله اکبری در گفت وگو با عصرهامون، در خصوص اقدامات صورت گرفته جهت رفع تصرف در حوزه این اداره کل، ظرف مدت 6 ماهه ابتدایی سال جاری، اظهار کرد: در این بازه زمانی 40 مورد اراضی تصرف شده توسط یگان حفاظت از اراضی ملی راه و شهرسازی  سیستان و بلوچستان شناسایی شد که با پیگیری های به عمل آمده، پس از دستور مقام قضایی رفع تصرف شده است.

وی افزود: مجموع مساحت این اراضی 127 هزار و 280 متر مربع و ارزش ریالی آن 147 میلیارد و 677 میلیون ریال بوده است.

اکبری با اشاره به اینکه 15 هزار و 190 متر مربع از این زمین ها که در حریم شهر زاهدان واقع شده بود در ماه گذشته رفع تصرف شده، خاطرنشان کرد: اراضی مذکور در محدوده شهرک کامبوزیا و ارزش زمین ها 3 میلیارد و 38 میلیون تومان بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان با بیان اینکه متأسفانه زمین خواری پدیده رایج شده، گفت: این اداره کل با جدیت موضوع رفع تصرف از اراضی دولت را دنبال خواهد کرد و یگان حفاظت  از اراضی راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان با زمین خواری و افراد سودجو برابر قوانین و مقررات برخورد می کند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۷۰۳


ارسال