پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی:
هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس، دروغ علی مطهری را پیگیری کند/"خبرآنلاین" آرامش و امنیت کشور را به مخاطره انداخت
 
نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی گفت: برخی رسانه‌ها و چهر های سیاسی و افراد دیگری که مطالبی را خلاف واقع مبنی بر محکومیت این فرد منتشر کرده اند و باعث تشویش اذهان عمومی و تفرقه افکنی شدند باید دستگاه قضایی برخورد کند.
به گزارش عصرهامون، عبدالغفور ایرانژاد در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه یکی از رسالت های هر خبرگزاری و رسانه ای، رساندن اخبار صحیح و منصفانه و به دور از غرض ورزی های جناحی به مردم است بیان کرد: خبرگزاری و رسانه ای که قصد فریب و تشویش اذهان عمومی را داشته باشد و این اصل مهم را رعایت نکند این وظیفه قوه قضاییه است تا به این قضیه ورود کند.
 
وی ادامه داد: خبرگزاری خبرآنلاین که با اعتراض کاربران فضای مجازی، بدون هیچگونه توضیحی، در اقدامی غیرحرفه ای خبر را ویرایش و متن را به شیوه ای دیگر تغییر داده است و این عامل باعث برهم زدن آرامش و امنیت کشور می شود.
 
نماینده مجلس با اشاره به اینکه این رسانه قبلتر ها هم با خبری جنجال آفرینی کرده بود تصریح کرد: نقشه این جنجال‌آفرینی ها و هیاهو در اتاق فکر دشمن طراحی و برای اجرا به داخل کشور ارسال می شود.
 
وی گفت: عده ای از قبیل چهره های سیاسی، بازیگران و ورزشکاران که چهره های معروف کشور هم هستند بدون هیچ تحقیقی در بزرگ شدن خبر دروغ نقش پررنگی داشتند.
 
ایرانژاد با اشاره به اینکه در چنین اتفاقاتی هر مطلبی دیده و بزرگ می شود اذعان کرد: عليرغم تكذيب رسمي بازهم علی مطهری دروغ ٦ ماه حبس را تكرار کرد که به این اتفاق بیشتر دامن زده شد، انتظار میرود هيات نظارت بر رفتار نمايندگان ورود كند.
 
تماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید در همه موارد منافع ملی در نظر گرفته شود افزود: با رسانه‌هایی که این چنین آشوب ذهنی در جامعه ایجاد کردند و مطالب خلاف واقعیت گفتند و منافع ملی و امنیت کشور را مورد هدف قرار دادند و سلبریتی هایی که به واسطه اخبار دروغ با احساسات مردم بازی می کنند نیز برخورد لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۷۳۶


ارسال