پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ ,27 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۸
فریاد مردم از گرانی گوشت سفید در ایرانشهر
 
افزایش نرخ گوشت این روزها در ایرانشهر موجب نارضایتی مردم شده است و قیمت مرغ توسط متولیان تنظیم بازار12600تومان تعیین شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، قیمت مرغ در ایرانشهر این روزها سربه فلک کشیده و گرانی در بازار مرغ اگر چه قدرت خرید مردم را کاهش داده اما عمده دلیل آن به گفته شهروندان عدم مدیریت و نظارت و کنترل بر بازار است که در سایه غفلت مسئولان امر بار سنگین این گرانی بر دوش مردم نهاده شده است.

در این راستا جمعی از شهروندان ایرانشهری ضمن گلایه از افزایش بی سابقه قیمت مرغ در گفت وگو با خبرنگار پهره افزودند: عامل بسیاری از گرانی ها در خلا نظارت دستگاه های متولی و نبود مدیریت صحیح احساس می شود به گونه ای که این روزها قیمت مرغ افزایش یافته و شاهد آن هستیم که این ماده غذایی از سفره مردم در حال حذف شدن است. دولت باید فکری به حال مردم و قشر ضعیف جامعه بردارد.


احمد رضا هاشمزهی، معاون سیاسی،اجتماعی فرمانداری شهرستان ایرانشهر در این خصوص به خبرنگارپهره گفت: در راستای درخواست های مکرر مردم در افزایش قیمت مرغ جلسه ای با متولیان بازار،جهادکشاورزی،دامپزشکی و اتحادیه مرغداران با محوریت فرمانداری گرفته و نتیجه این شد که در تنظیم بازار، قیمت مرغ 12 هزار و  600تومان تعیین و با گرانفروشان و متخلفان به طور جدی برخورد قضایی صورت می گیرد.


وی با اشاره به تامین مرغ سایر شهرستان های همجوار مانند سرباز،نیکشهر،بمپور،دلگان افزود: هم اکنون در ایرانشهر 26واحد تولیدی مرغ داریم.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۷۶۲


ارسال