دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر
نیروی انتظامی با مخلان امنیت اجتماعی برخورد کنند
 
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر گفت:هر گونه چشم پوشی از رفتار شرورانه به معنای دادن امتیاز به مخلان امنیت اجتماعی است که ممکن است به قیمت جان شهروندی دیگر تمام شود.
به گزارش عصرهامون،به نقل ازپهره،طی روز جاری فرماندار ایرانشهر به همراه فرمانده انتظامی شهرستان و تعدادی از مسئولان امنیتی در سطح ایرانشهر و بخش بزمان به گشت زنی هوایی پرداختند.
ابوذر کوثری در این زمینه در حاشیه به خبرنگار پهره بیان کرد: در راستای ارتقای سطح امنیت شهرستان و مبارزه با مخلان امنیت و اشرار منطقه، گشت زنی های امنیتی_ هوایی به صورت مرتب و ماهانه از این به بعد در سطح شهرستان انجام شود.
وی افزود:بالگردهای مربوط نیز از مرکز استان به ایرانشهر منتقل شده اند. در جهت رصد و اشراف جغرافیایی به حوزه فعالیت اشرار و تقویت روحیه عزیزان انتظامی، گشت مشترک هوایی را در سطح شهرستان بویژه بخش بزمان، منطقه دشت سمسور، مسجد ابولفضل، سهرگان و ... داشتیم.
فرماندار ایرانشهر در این بازدید ضمن تشکر از عوامل انتظامی شهرستان اظهار کرد:هر گونه چشم پوشی از رفتار شرورانه به معنای دادن امتیاز به مخلان امنیت اجتماعی است که ممکن است به قیمت جان شهروندی دیگر تمام شود.
وی در پایان ضمن تسلیت شهادت یکی از نیروهای انتظامی که در درگیری شب گذشته با اشرار مسلح به فیض شهادت نائل آمد عنوان کرد: خون این شهید بزرگوار به حول قوه الهی پایمال نخواهد شد و عوامل این اقدام به سزای اعمال خود خواهند رسید.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۱۸


ارسال