پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۵
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان مطرح کرد:
لزوم رفع موانع صادرات کالا از طریق بندر چابهار
 
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تسهیل صادرات محصولات تولیدی داخل، موجب رشد مجموعه های مرتبط می شود و صادرات سیمان از جمله موارد اولویت داری است که می تواند با صرف کمترین زمان و هزینه از طریق این بندر اقیانوسی صورت پذیرد.
بهروز آقایی در گفت وگو با عصرهامون، با بیان اینکه تسهیل صادرات محصولات تولیدی داخل، موجب رشد مجموعه های مرتبط می شود، اظهار کرد: تقویت صادرات سیمان موجب رشد همه مجموعه های مرتبط با این نهادهای تولیدی در استان می شود.

وی با اشاره به اینکه ما به دنبال تسهیل روند صادرات این محصولات از طریق بندر چابهار هستیم، گفت: بندر چابهار به دنبال حل مشکل تولیدکنندگان کالا برای صادرات محصولاتشان با صرف کمترین زمان و هزینه است که این موضوع می تواند نویدبخش آینده ای روشن برای تقویت اقتصاد داخلی و دریامحور از طریق این بندر اقیانوسی باشد.  

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با تأکید بر اینکه رفع مشکل حمل و نقل کالا از مسائل اولویت دار در جهت تسهیل صادرات است، عنوان کرد: موانع صادرات کالا باید رفع شود تا تولیدکنندگان بتوانند به سهولت کالای خود را از طریق بندر چابهار به بازارهای هدف صادر کنند.

آقایی در پایان خاطرنشان کرد: با ورود کشتی های کالای اساسی در بندر چابهار، نیازمند حضور فعال ناوگان حمل و نقل کالا خواهیم بود. 

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۲۳


ارسال