پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها با شعار « بارنگ مهر رویایی را بسازیم» ۱۰ مهرماه سال‌جاری در سطح مدارس برخوردار سراسر این استان برگزار می‌شود.
به گزارش عصرهامون، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، مهدی میرامامی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان گفت: امسال جشن عاطفه ها با شعار « با رنگ مهر رویایی را بسازیم» همزمان با سراسر کشور در دو مرحله برنامه‌ریزی شده است.

وی افزود: مرحله اول این جشن ملی روز پنجشنبه مورخ ۷ شهریورماه در سطح پایگاه‌های اصلی سطح شهر و روز جمعه ۸ شهریورماه در میعادگاه‌های نماز جمعه با هدف تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان در آستانه سال تحصیلی جدید برگزار شده است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به گستردگی و پهناوری استان سیستان و بلوچستان و ضریب فقر و محرومیت بالای این استان در حال حاضر ۵۰ هزار و ۸۵۲ دانش‌آموز و دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند که به تبع با شرایط اقتصادی جامعه تهیه لوازم التحریر و پوشاک برای طبقه ضعیف امکان پذیر نیست.

میرامامی یادآور شد: در این رابطه مرحله دوم جشن عاطفه ها در سطح مدارس برخوردار سراسر این استان با همکاری سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی،  سازمان آموزش و پرورش، سازمان دانش آموزی و مراکز نیکوکاری در ۱۰ مهرماه برگزار می‌شود.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تمامی کسانی که این نهاد را در مرحله نخست جشن عاطفه ها حمایت کردند، گفت: انتظار می‌رود عزیزانی که امکان مساعدت و تمکن مالی را دارند همچنین خیران، نیکوکاران، موسسات خیریه، حامیان، اتحادیه کیف و کفش، اصناف، ادارات، ارگان‌ها، کارخانجات، شرکت‌ها و مراکز نیکوکاری یک دانش‌آموز را همچون فرزندان خویش در جهت تامین نیازهای تحصیلی آنها مانند کیف، کفش، لوازم التحریر و پوشاک یاریگر ما باشند.

 معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان افزود: بهره‌گیری از ظرفیت خیران درون استانی و خارج استانی برای تامین نیازهای تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان در دستور کار است تا دانش آموزی نباشد که به دلیل نداشتن امکانات اولیه از تحصیل و فراگیری دانش بازماند.

میرامامی خاطرنشان کرد: در مرحله اول برگزاری جشن عاطفه‌ها در استان سیستان و بلوچستان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون  تومان، کمک‌های مردمی جمع‌آوری شد.

وی با اشاره به روش‌های پرداخت الکترونیکی کمک های نقدی جشن عاطفه‌ها، گفت:  آسان‌ترین روش پرداخت کمک‌های نقدی ارسال کد دستوری #۰۵۴*۸۸۷۷* از طریق موبایل و همچنین مردم نیکوکار می‌توانند از طریق شماره حساب سیبا ۰۱۰۷۰۷۳۰۳۰۰۰۲بانک ملی کمک‌های خود را پرداخت کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۲۷


ارسال