سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۳
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان:
گروه های جهادی استان به خودکفایی رسیده اند/ انجام167عرصه جهادی در مناطق محروم
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان گفت: در تابستان امسال بالغ بر 98 گروه جهادی در 167 عرصه مختلف در راستای کمک رسانی به ادارات و نهاده های مختلف گام برداشتند.
علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: به مناسبت هفته دفاع مقدس صبح امروز  جهادگران بسیجی در چهار عرصه جهادی و در بخش های کارگاهی، عمرانی، خدماتی و درمانی با شعار خدمت بی منت در مناطق حاشیه نشین زاهدان اقدام به ارائه خدمت به شهروندان کردند.

وی با بیان اینکه عمده فعالیت گروه های جهادی در بازه تعطیلی مدارس و دانشگاه ها است، ادامه داد: اوج فعالیت گره های جهادی ایام تابستان و نوروز می باشد که در این راستا طی تابستان امسال بالغ بر 98 گروه جهادی در 167 عرصه مختلف کمک رسانی به ادارات و نهاده های مختلف را برعهده داشتند که بالغ بر یک میلیارد و 400 میلیون تومان خدمات رسانی کردند.

مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان بیان کرد: این خدمات بعد از دیدار تعدادی از گروه های جهادی با رهبر انقلاب بیش از پیش رونق گرفت.

به گفته وی، از آنجایی که سیستان وبلوچستان از لحاظ گروه های جهادی استانی خود کفا است و بالغ بر 566 گروه های جهادی 29 هزار نفر خواهر و برادر شیعه و سنی از 19 قشر از دانش آموز گرفته تا متخصص، کارگر و نخبه و طلبه در آن فعالیت می کنند.

جعفری با بیان اینکه شعار جهادگران بسیجی خدمت به مردم است، گفت: اگر کمک خیرین، مردم و دولت در این زمینه ترویج و توسعه پیدا کند قطعا اجرای این طرح ها با هزینه کمتر و البته اثربخش تر خواهد بود.
 
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان در پایان هدف اصلی اردوی های جهادی را ترویج فرهنگ فعالیت جهادی و داوطلبانه و خودجوش عنوان کرد و افزود: اردوهای جهادی همبستگی و اتحاد را بین بسیجیان افزایش داده و سبب وحدت قلوب و رفاقت مضاعف می شوند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۳۵


ارسال