سه شنبه ۶ اسفند ۱۳۹۸ ,25 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۸ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۸
تنور داغ اردوهای جهادی در هوای داغ تابستان؛
از ویزیت رایگان بیماران تا دوخت لباس و ساخت مدرسه در مناطق حاشیه نشین
 
جمعی از جهادگران بسیجی شیعه وسنی با حضور در مناطق محروم و در راستای محرومیت زدایی و همچنین کاهش آلام مردم با شعار خدمت بی منت اقدام به خدمت رسانی در مناطق حاشیه نشین شهر زاهدان می کنند.
به گزارش عصرهامون، اردوهای جهادی عرصه و فرصت خودسازی است و افتخار هر بسیجی شرکت در اردوهای جهادی می باشد.

در همین راستا و به مناسبت هفته دفاع مقدس صبح امروز با حضور عوضعلی فقیری معاون هماهنگ کننده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان و جمعی از معاونت های این نهاد، از چهار عرصه جهادی در بخش های کارگاهی، عمرانی، خدماتی و درمانی با شعار خدمت بی منت در مناطق حاشیه نشین زاهدان بازدید به عمل آمد.

کارگاه خیاطی و گلدوزی نرجس خاتون
این کارگاه در حال حاضر در زمینه دوخت و تولید پوشاک و محصولات عفاف و حجاب اعم از چادر های عربی.دانشجویی. کارمندی، فرم مدارس، کاورهای بسیج سازندگی، لباس های نظامی فعالیت می کند و توانسته زمینه اشتغال را برای 19 نفر از زنان سرپرست خانوار فراهم کند.
 
افتتاح مدرسه ای در حاشیه شهر زاهدان
این مدرسه 18کلاسه در خیابان فاضلی زاهدان توسط گروه های جهادی هیئت آل یاسین و شهید محمد زاده در حال ساخت می باشد که تا 15 مهر به بهره برداری خواهد رسید.
 
اعزام جهادگران بسیجی در نقاط حاشیه نشین
جمعی از جهادگران پزشکی نیز به مدت سه روز در غالب تیم شهید محمدزاده با حضور در بلوار رسالت شهرستان زاهدان به بیش از هزار و 500 نفر از مردم این منطقه خدمات پزشکی، و سلامت ارائه می کنند.

این تیم متشکل از  پنج پزشک شامل دندانپزشک، متخصص، زنان و زایمان و پزشک عمومی می باشد که قرار است علاوه بر ویزیت و توزیع داروی رایگان، آن دسته از بیمارانی که برای مداوا نیاز به خدمات تخصصی بیشتر دارند را به بیمارستان های طرف قرار داد سپاه معرفی کنند.
 
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۳۶


ارسال