چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۳
امام جمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:
مذاکره با آمریکا سم است/حذف نام شهداء از کوچه ها یکی از اهداف دشمن است
 
امام جمعه اهل تشیع گفت: مذاکره با آمریکا برای ایران به جای فایده،ضرر دارد و جوانان انقلابی در برابر حذف نام شهداء از کوچه ها سکوت نمی کنند.
به گزارش عصرهامون،به نقل ازپهره،حجت الاسلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی در خطبه های این هفته در ایرانشهر بیان کرد: .اربعین در پیش است و شاهد این خواهیم بود که در تمام دنیا باشکوه تر ارسال های قبل برگزار می شود.
وی با اشاره به سخن امیرمؤمنان به فرزندش درباره فانی بودن دنیا افزود: ای مردم حقیقت دنیا معلوم است و فریب ان را نخورید.
وی تصریح کرد: 31شهریور سالگرد آغاز جنگ تحمیلی سال1359،بین عراق و ایران است.جنگی که 8سال طول کشید.جنگ کردن خوب نیست اما گاهی پیش آمدن همین مسائل ناخوشایند به خیر و مصلحت است. در این جنگ تحمیلی جوانان زیادی را از دست دادیم ولی فرهنگ جهاد،شهادت،مقاومت زنده شد.
امام جمعه اهل تشیع عنوان کرد: مردم کشور ایران با توکل برخدا و داشتن دو خصوصیت ولایت مداری و وجود ولی، توانستند تمام سختی ها و مشکلات را پشت سر بگذارند و پیروز شوند.
وی اذعان کرد:طبق فرموده مقام معظم رهبری مذاکره با آمریکا سم است و ممنوع می باشند اما متاسفانه بعد از دستور صریح هنوز هم عناصری پیدا می شوند که دم از مذاکره می زنند.
سید شجاع الدین ابطحی گفت:ما نباید در هیچ سطحی با آمریکا مذاکره کنیم.دلیل مذاکره با آمریکا می تواند چهار دلیل وجود نفوذی ها، ولایت گریزی به جای ولایت پذیری و عبرت نگرفتن از گذشته و وجود مشاوره های همچون گرگ صفت که مسئولین را به اشتباه مشاوره می کنند باشد.دولتمردان باید بدانند آمریکا بدعهد همکار است به عمق دشمنی آمریکا پی ببرند.
وی با اشاره به تاکید رهبر به افزایش جمعیت گفت:مسئولین در این زمینه هیچ اقدامی حتی حمایت زبانی نداشتند.
ابطحی خاطر نشان کرد:مردم باید بدانند که حذف نام شهداء از کوچه ها و خیابان ها سطحی نیست یک برنامه و هدف برای افراد ضدانقلابی است. به حول قوه الهی جوانان انقلابی کشور ایران در این زمینه در برابر توجیحات دشمنان سکوت نمی کنند و کار انقلابی خود را انجام می دهند.
انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۵۴


ارسال