پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۰
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان:
اجرای 68 برنامه در هفته دفاع مقدس/ رزمندگان با دستان خالی از کشور دفاع کردند
 
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان گفت: بیش از 68 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان اجرا خواهد شد.
به گزارش عصرهامون ، حسین سرگلزایی در گفتگو با صدای بلوچ بیان کرد: هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و ازجان گذشتگی های مردان و زنان رزمنده ای است که با دست خالی اما با اعتقاد راسخ به یاری خدا و وعده الهی پا در عرصه نبرد حق علیه باطل گذاشته و از کشور دفاع کردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان افزود: دفاع مقدس یک معجزه الهی بود که ایثارگران از آن سربلند بیرون آمدند.

وی اضافه کرد: رویج و نهادینه سازی فرهنگ شهادت و ایثاربرگرفته از نهضت عاشورایی است که می تواند امنیت و استقلال این کشور را برای همیشه تضمین کند فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از مجموعه باور‌ها اعتقادات و اعمالی است که موجب وصول انسان به سوی کمال و مرگ در راه خدا می شود و این نظام مدیون خون شهیدان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان دلگان در ادامه گفت: بیش از 68 برنامه به مناسبت هفته دفاع مقدس امسال در این شهرستان اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: دیدار با امام جمعه شهرستان،صبحگاه مشترک، حضور بسیجیان در نماز جمعه، یادواره شهدا، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری میز خدمت در محلات ،اردوهای جهادی ،مسابقات ورزشی، پیاده روی خانوادگی، افتتاح پایگاههای مقاومت و تجلیل از سربازان از عمده برنامه های پیش بینی شده در طول این هفته در شهرستان دلگان است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۶۸
مرجع : عصرهامون


ارسال