پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ,6 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۸
تشرف ۶۴۰ زائر از سیستان و بلوچستان به مشهد مقدس
 
مسئول اعزام کاروان های هیات رزمندگان سیستان و بلوچستان گفت : ثبت نام کاروان پیاده روی هیات رزمندگان اسلام استان سیستان و بلوچستان به مشهد مقدس آغاز شد.
به گزارش عصرهامون ؛ مرتضی باغبانی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا؛ گفت: برای هشتمین سال متوالی بیش از ۶۴۰ نفر از کل استان به مشهد مقدس مشرف می شوند.

مسئول اعزام کاروان های هیات رزمندگان اسلام استان افزود : فرایند ثبت نام و دریافت هزینه ایاب و ذهاب به صورت غیر حضوری و صرفا از طریق سایت این هیات به نشانی www.sbheyat.ir از امروز آغاز و تا ۱۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: تمام زائرین علاقمند باید جهت ثبت نام به سایت هیات رزمندگان اسلام استان مراجعه و ثبت نام و پرداخت هزینه انجام دهند، سپس نسخه چاپی خود را به دفاتر هیات رزمندگان اسلام در شهر های زاهدان ، زابل ، زهک ، هیرمند به همراه مدارک مورد نیاز تحویل نمایند و از زمان برگزاری جلسه توجیهی اطلاع حاصل نمایند.

باغبانی همچنین خاطرنشان کرد: کاروان پیاده روی مشهد مقدس در دهه آخر ماه صفر مصادف با رحلت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت رضا (ع) انجام می پذیرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۵۹۷۸


ارسال