جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۱
امام جمعه اهل تشیع در شهرستان ایرانشهر:
حفظ ماهیت ولایت مداری /مقاومت در برابر دشمنان
 
امام جمعه اهل تشیع گفت:ملت ایران باید پیرو خط ولایت فقیه باشند و با مقاومت در برابر دشمنان پیروزی را از آن خود کنند.
به گزارش عصرهامون،به نقل ازپهره،امروز به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از پیشکسوتان و رزمندگان 8سال دفاع مقدس به همت سپاه شهرستان ایرانشهر برگزار شد.

در ابتدای مراسم فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر ضمن تبریک هفته دفاع مقدس گفت:دفاع مقدس یادآور رشادت ها و مقاومت ملت ایران است.

وی افزود:دفاع مقدس ثابت کرد با مقاومت و ایثار، پیروزی از آن کشور ایران است. در8سال جنگ تحمیلی رزمندگان و شهداء به ما آموختند که یک انسان چگونه از جان خود می گذرد ولی در جامعه امروز افرادی هستند که غرق در مادیات دنیا شده اند.
در ادامه مراسم امام جمعه اهل تشیع بیان کرد:هفته دفاع مقدس را محضر یادگاران 8سال جنگ تحمیلی، یادگاران سالهای خون،حماسه،شهادت تبریک عرض می کنم.

وی افزود:در جنگ تحمیلی حضور افرادی صبور و باتقوا و ولایت مدار باعث شد جوانان این مرز و بوم به خدا توکل کنند و با تمام کمبودها و سختی هایی که دارند به خود متکی باشند و به پیشرفت های معقرالعلوم دست یابند.

وی با اشاره به سخن سردار سلامی در رابطه با ساقط کردن پهپاد آمریکا که گفته بود همه قدرت ها فهمیدند قدرت نظام ایران چقدر است خاطر نشان کرد: پیشرفت نیروهای مسلح کشور ایران توقف پذیر نیست.

حجت السلام و المسلمین سید شجاع الدین ابطحی تصریح کرد:با توجه به حوادث نابه سامانی که در جامعه حکم فرماست افراد ضد ولایت و عهدشکن با پیمان امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری وجود دارند پس انسان باید ماهیت ولایت مداری خود را حفظ کند و در برابر این افراد مقاومت کند.

وی در پایان گفت:داشتن رهبری بصیر و دشمن شناس و به تمام عیار هوشیار، آرزوی بسیاری از کشورهای دنیاست.

انتهای پیام
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۱۹


ارسال