دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ,20 September 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱
۸ روز بی‌خبری از زهرای ۲ ساله/ جست‌وجو‌ها به کجا رسید؟
 
رئیس پلیس آگاهی پایتخت درباره آخرین وضعیت پرونده کودک مفقودشده در منطقه قلعه‌نو توضیحاتی داد.
به گزارش عصرهامون؛ سردار علیرضا لطفی رئیس  پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: تمام تلاش خود را برای یافتن زهرا ۲۱ ماهه به کار گرفته‌ایم و این پرونده در حال بررسی کارآگاهان پلیس آگاهی قرار دارد.
روز ۲۵ شهریورماه امسال بود که خبر ناپدید شدن کودک دوساله‌ای در قلعه نو در محافل عمومی پیچید و تلاش برای یافتن او آغاز شد.
خانواده زهرا که برای پیدا شدن فرزندشان به سراغ پلیس و امدادگران هلال احمر رفته‌اند، دست خالی به خانه خود بازگشته‌اند.
شاهین فتحی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان از توقف عملیات جست‌وجو برای یافتن زهرا خبر داد و اعلام کرد که با درخواست خانواده کودک مفقود شده و با هماهنگی نیروی انتظامی دو روز کامل عملیات جستجو برای یافتن این کودک در پیشوا صورت گرفت.
به گفته فتحی متأسفانه عملیات به نتیجه‌ای نرسیده و فعلا عملیات جستجو متوقف شده است.
در همین رابطه سردار علیرضا لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در گفت‌وگوی تلویزیونی درباره اقدامات پلیس برای یافتن کودک دو ساله گفت: از روز دوشنبه که موضوع به پلیس آگاهی پایتخت اطلاع داده شد، کارشناسان و کارآگاهان ما در موقعیت حضور پیدا کردند و در حال بررسی کانال‌های مختلف برای دریافت اطلاعات هستند.
به گفته سردار لطفی یکی از پیش بینی‌ها وجود کانال آب در محل مفقودی کودک است همچنین ۴ گزینه دیگر هم مطرح شده که با جدیت در حال پیگیری هستیم.
گفتنی است که زهرا دوشنبه شب هفته پیش پس از بازی کردن با نفیسه خواهر ۷ ساله‌اش آن هم در بیرون از منزل دیگر به خانه بازنگشته و از آن شب ناپدید شده است و هیچ کس از او خبری ندارد تا کنون نیز پرونده توسط پلیس و سازمان هلال احمر به نتیجه نرسیده است.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۷۶


ارسال