چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵
درخواست سامسونگ از مشتریان؛
از گوشی‌ گلکسی فولد خود بیشتر مراقبت کنید!
 
سامسونگ پس از عرضه گوشی انعطاف‌پذیر Galaxy Fold در نیمه شهریور توجهات زیادی را به سمت خود جلب کرده است.
به گزارش عصرهامون؛ به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، غول فناوری کره‌ای از صاحبان این تلفن‌های همراه هوشمند Galaxy Fold خواسته است به دلیل حساسیت نمایشگر و لولاهای این گوشی بیشتر از سایر تلفن همراه از آن مراقبت کنند. سامسونگ با انتشار اطلاعیه در سایت خود  مراقبت دوچندان از گوشی انعطاف‌پذیر این شرکت را خواستار شد و از همه صاحبان این دستگاه‌ها خواست به این موضوع توجه ویژه‌ای کنند.
با اینکه سامسونگ بارها عرضه گوشی Galaxy Fold را به تعویق انداخته و دلیل آن را ارتقاء فنی و نر‌افزاری این دستگاه اعلام کرده بود ولی پس از عرضه رسمی این گوشی در تاریخ ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ نیز هم‌چنان نگرانی‌های زیادی در مورد پرچمدار انعطاف‌پذیر خود دارد و شدت این نگرانی‌ها تا حدی است که آن را با کاربران خود نیز در میان گذاشته است. 
گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ به مراقبت دو چندان نیاز دارند.
یکی از دلایل که این گوشی‌ها را در مرور زمان به شدت آسیب‌پذیر ساخته است، کارایی لولاها در زمان تاشو نمایشگر است. برخی از کاربران معتقدند این لولاها پی از مدتی تقریبا کوتاه عملکرد صحیح خود را از دست می‌دهند و در به طول کلی مهم‌ترین مشخصه تلفن همراه Galaxy Fold را که انعطاف‌پذیر بودن آن است با مشکل مواجه می‌سازند. 
سامسونگ بارها تاکید کرده است که لولاهای این گوشی با قدت بسیار طراحی شده است و در صورت استفاده صحیح هیچ‌گونه مشکلی پیدا نمی‌کنند و حتی ذره‌ای گرد و عبار نمی‌تواند به اجزای این گوشی نفوذ کند. سامسونگ به دلیل استفاده از آهنربا در لولاهای Galaxy Fold  از کاربران خواسته است در دستگاه خود را برای طولانی مدت  در کنار کارت‌های بانکی، سکه و وسایل فلزی قرار ندهند.
با توجه به قیمت بالا این دستگاه‌ها که در حدود ۲۰۰۰ دلار است احتمالا هیچ‌کدام از کاربران دوست ندارند دستگاهشان دچار مشکل و آسیب فنی شود. 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۹۲


ارسال