شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان خبر داد:
آغاز عملیات رسمی خدمات رسانی به زوار حسینی کشور پاکستان
 
دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان از آغاز عملیات خدمات رسانی به زوار حسینی اربعین از کشور پاکستان خبر داد.
رضا بختیاری در جمع خبرنگاران گفت: امسال نیز مانند سنوات گذشته مردم شریف شیعه و سنی سیستان وبلوچستان آغوش باز کرده اند تا شرف میزبانی را به کمال رسانده و میزبانانی خونگرم برای زائرانی باشند که با تحمل مشقات و سختی های بسیار از کشور دوست و برادر پاکستان و از طریق مرز میرجاوه وارد سیستان و بلوچستان و خاک ام القرای جهان اسلام می شوند.
 
وی افزود: با توجه به اینکه امسال تعداد مواکب و ایستگاه های صلواتی افزایش پیدا کرده و خیل عظیمی از مردم سراسر کشور به ویژه شهروندان سیستان وبلوچستان اعلام آمادگی کرده اند تا سهم خود را در این میزبانی ادا کنند از همه خادمان اهل بیت که علاقه مند هستند در برپایی این ایستگاه ها همکاری کنند دعوت می شود که با هر توانی که دارند این ستاد مردمی را یاری کنند.
وی تاکید کرد: ستاد مردمی اربعین صرفاً به منظور هم افزایی کمک های مردمی و سامان دهی به نذورات و خدمات شهروندان اعلام موجودیت کرده و مردم؛ صاحبان اصلی آن هستند و در راه خدمت رسانی به زوار راه برای همگان هموار است.
 
وی ادامه داد: به منظور ساماندهی کردن خدمات و بکارگیری موثرتر از ظرفیت و استعدادهای مردمی داخل و خارج استان تمامی امور مربوط به این حرکت عظیم از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.40054.ir انجام می شود و درخواست می شود که تمامی مسئولان موکب ها، خادمان و خیران اطلاعات، تخصص و نوع علاقه مندی و همیاری خود برای فعالیت در این ستاد مردمی را تنها از طریق این سایت ثبت کرده تا در اسرع وقت خادمان ستاد مردمی اربعین به منظور استفاده از پتانسیل های موجود با آنها تماس بگیرند.
 
به گفته بختیاری؛ تمامی امور مربوط به میزبانی از خادمان حسینی کشور پاکستان از طریق ستاد مردمی اربعین انجام می شود که متشکل از مجموعه های دولتی و مردمی اما با مدیریت واحد ستاد مردمی است.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۰۹۳


ارسال