سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ ,20 October 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۵
هدیه سپاه پاسداران به آینده سازان کشور؛
توزیع 10 هزار بسته لوازم التحریر، کیف و فرم مدرسه/لبخند مهر بر لبان دانش آموزان سیستان وبلوچستان جاری شد
 
بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در قالب طرح قرارگاه جواد الائمه 10 هزار بسته لوازم التحریر، کیف و فرم مدارس بین دانش آموزان بی بضاعت در مناطق حاشیه نشین استان توزیع می کند.
به گزارش عصرهامون، به مناسبت سومین روز از هفته دفاع مقدس که به عنوان "رونق تولید، حمایت مردمی و خودباوری" نامگذاری شده بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در قالب طرح قرارگاه جواد الائمه  10 هزار بسته لوازم التحریر، کیف و فرم مدارس بین دانش آموزان بی بضاعت در مناطق حاشیه نشین استان توزیع کرد.
 
در همین راستا و به صورت نمادین صبح امروز در مدرسه معصومیه منطقه همت آباد شهرستان زاهدان که یکی از نقاط حاشیه نشین به شمار می رود 4 هزار بسته لوازم التحریر، کیف و فرم بین دانش آموزان توزیع و لبخند مهر بر لبانشان جاری شد.
 
لبخندی که به واسطه همت خیرانه خادمین انقلاب و حامیان مستضعفان شکل گرفته بود به گونه ای که دانش آموزان سردار گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان استان را همچون پدری مهربان دانسته و علاوه بر قدردانی از هدایای آنان، خواسته های خود را با وی درمیان گذاشتند.
 
 
 
سردار امان اله گشتاسبی، فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در حاشیه مراسم توزیع 4 هزار بسته لوازم التحریر، پوشاک و کیف بین دانش آموزان بی بضاعت و بازمانده از تحصیل در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون گفت: در هفته دفاع مقدس اقدامات خوبی را رده های مختلف سپاه پاسداران در استان اعم از قرارگاه قدس و سپاه سلمان انجام دادند به گونه ای که  در طول این هفته قریب به 110 عرصه مختلف با رقمی بیش از 4 هزار میلیارد و 400 میلیون تومان در سراسر استان اجرایی می شود.

وی از تعامل و همکاری بین آموزش و پرورش استان و شهرستان با این نهاد مردمی تشکر کرد و افزود: امید است که اجرای چنین برنامه های هدف دار، الگویی برای مسئولان و خیرین باشد که امروز هم یاری گر بودند تا شاهد کاهش آلام دانش آموزان و مردم باشیم.
 
علی اکبر جعفری، مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان نیز در ادامه بیان کرد: در راستای کاهش آسیب های اجتماعی توسط قرارگاه جواد الائمه اقدام به توزیع 4 تا 10 هزار بسته لوازم التحریر، کیف و فرم مدارس بین دانش آموزان بی بضاعت  در مساجد و مدارس حاشیه شهر می شود.
 

 
وی بیان کرد: در سال گذشته 167 مدرسه در نقاط مختلف استان ساخته شد و بالغ بر 400 و اندی مدرسه را سپاه سلمان و بسیج سازندگی به عرصه آموزشی استان اضاف کردند.

به گفته مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان استان، دو هزار پروژه دیگر در سایر نقاط استان توسط این مجموعه در حال ساخت می باشد که حدود 190 مورد از آنها مربوط به آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان است.

جعفری بیان کرد: تمامی هدایای بسیج سازندگی به دانش آموزان بی بضاعت از نوع کالای ایرانی و ساخته شده در استان است تا از این طریق علاوه بر رونق تولید به اشتغال افراد نیز کمک شده باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۱۳۰


ارسال