شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹ ,11 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۶
معاون اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان خبر داد
مجوز ساخت بندر صیادی پزم تمدید شد
 
معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از موافقت كميته صدور مجوز سازه هاي دريايي سازمان بنادر و دريانوردي با تمدید مجوز ساخت بندر صيادي پزم خبر داد.
عباس آذرپیکان در گفت وگو با عصرهامون، گفت: در این رابطه مدارک لازم پس از دريافت از سامانه جامع مديريت و نظارت بر سواحل كشور در کمیته صدور مجوز سازه های دریایی سازمان با حضور اعضای کمیته از دیدگاه فنی و مهندسي، مهندسي سواحل، سازه دريايي و ... بررسی و در نهايت با تمدید مجوز ساخت این بندر به مدت یک سال موافقت شد.

وی افزود: بر اساس بند 22 ماده 3 آیين نامه سازمان بنادر و دريانوردی مصوب سال 1348 مجلسين و الحاقيه تبصره مصوب سال 1387مجلس شوراي اسلامی، اين سازمان موظف است از ساخت و ساز يا بهره برداری از تاسيسات و تجهيزات فاقد مجوز از طريق مراجع ذيصلاح قانونی جلوگيري کند.

معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان ادامه داد: به منظور حفاظت از خط ساحلي كشور از آسيب هاي ناشي از ساخت و سازهاي غيراصولي مربوط به تاسيسات دريايي و بندري، كليه متقاضيان طرح هاي ساحلي اعم از حقيقي و حقوقي موظف هستند قبل از اقدام به ساخت و ساز نسبت به اخذ مجوزهاي لازم از اين سازمان اقدام کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: بندر صیادی پزم در 10 کیلومتری غرب بندر کنارک در روستای پزم واقع شده و داراي جاذبه هاي گردشگری با آب و هواي گرم و مرطوب، مكان هاي تفريحي، ساحل زيبا، اسكله و کارخانه های تن ماهی است که موجب اشتغالزایی در این روستا شده است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۱۴۹


ارسال