دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۰
هشت سال دفاع مقدس درس ایثار و عزت و سرافرازی بود
 
مدرس حوزه علمیه کنارک گفت: عظمت ملت بزرگ ایران به ویژه جوانان این مرز و بوم را جهانیان در دفاع مقدس دیدند و در مقابل ملت ایران تعظیم کردند.
به گزارش عصرهامون ؛ مولوی ملکی پور در گفت و با خبرنگار زاهدنیوز بیان کرد: بسیج از بدو انقلاب تا دفاع مقدس و بعد از آن بسیار فعال بوده و کارهای بسیار مثبتی در این راه انجام داده است.

وی افزود: در دفاع مقدس ما درس عزت، شهادت، شهامت و مجاهدت را یاد گرفتیم. همچنین آموختیم که در مقابل ستمگران با دستان خالی بایستیم و رزمندگان ما قبل از اینکه دشمن وارد ایران شود با دفاع جانانه نگذاشتند تا وجبی از خاک ایران به دست دشمن و بیگانه بیافتد.

ملکی پور با اشاره به تقویت قدرت دفاعی جمهوری اسلامی پس از دفاع مقدس افزود: نیروهای مسلح باید از کشور مراقبت کنند و قدرت دفاعی خود را بالا ببرند تا دشمنان از آنها حساب برده و تمام نقشه هایشان نقش برآب شود.

مدرس حوزه علمیه کنارک گفت: عظمت ملت بزرگ ایران به ویژه جوانان این مرز و بوم را جهانیان در دفاع مقدس دیدند و در مقابل ملت ایران تعظیم کردند. استعداد، هوش، توانایی و توانمندی ایرانی در دفاع مقدس در پایان جنگ به نمایش گذاشته شد.

وی با اشاره به اتحاد شیعه و سنی در هشت سال جنگ تحمیلی یادآور شد: در دوران دفاع برادران اهل تسنن دوشادوش برادران رزمنده شیعه خود جنگیدند و چندین شهید اهل تسنن گویای این موضوع بود که دیگر شیعه و سنی در دفاع از سرزمینشان جدا از هم نبودند.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۱۸۴


ارسال