يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴
رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در مراسم بزرگداشت روز فوریتهای پزشکی:
خدمت به خلق از ارزشهای معنوی دین مبین اسلام و انسانیت است/دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بزرگترین مجموعه فوریتهای پزشکی استان را دارد
 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان ایرانشهر گفت: خدمت پرسنل فوریت های پزشکی به خلق از ارزشهای معنوی دین مبین اسلام و انسانیت است ودانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بزرگترین مجموعه فوریتهای پزشکی استان را دارد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، مراسم بزرگداشت روز فوریت های پزشکی با حضور رئیس دانشگاه و کلیه مسئولین ذیربط در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر برگزار شد.
در ابتدای مراسم محمد مهران امینی فرد بیان کرد: روز فوریتهای پزشکی فرصت مناسبی برای تشکر از خدمات کلیه پرسنل اورژانس پیش بیمارستانی و تقدیر از عزیرانی است که در جمع ما نیستند.
وی افزود: اورژانس بعنوان خط مقدم درمان نقش تاثیرگزاری در کاهش تلفات مصدومین و مجروحین حوادث و سوانح ایفا کرده است.
وی تصریح کرد: خدمات همکاران اورژانس را نمیتوان با پول ارزشگذاری کرد، بلکه خدمت به خلق از ارزشهای معنوی دین مبین اسلام و انسانیت است و این خدمات در تاربخ ثبت خواهد شد.
امینی فرد با اشاره به اینکه دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر بزرگترین مجموعه فوریتهای پزشکی استان با 80 پایگاه اورژانس 115 زمینی و یک پایگاه اورژانس هوایی است، اذعان کرد: باتلاش تمام همکاران خوشبختانه جز ده دانشگاه بزرگ کشور در زمینه کمیت و کیفیت هستیم.
وی گفت:علاوه بر راه اندازی اورژانس هوایی ایرانشهر پیگیریهای لازم جهت راه اندازی اورژانس هوایی چابهار نیز انجام شده است. در خصوص ایجاد آموزشکده فوریتهای پزشکی چابهار جهت جذب فارغ التحصیلان بومی اقدامات لازم در حال بررسی است.
به گفته این مسئول بدنبال راه اندازی پایگاه آموزشی اورژانس پیش بیمارستانی بمنظور ارتقاکمی و کیفی آموزش پرسنل هستیم.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۳۶۴


ارسال