يکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸ ,23 February 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۳
معاون وزیر جهاد کشاورزی در بندر چابهار:
افزایش ظرفیت انبارش مهم ترین فاکتور ایجاد ترافیک بار و کالا
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه شاهد پیشرفت خوبی در حوزه انبار و انبارداری هستیم، گفت: به جهت مدیریت ترافیک کشتی هایی که از ماه آینده آغاز می شود برنامه ریزی هایی برای افزایش ظرفیت انبارش بار و کالا انجام شده است.
به گزارش عصرهامون؛ یزدان سیف معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در بازدیدی که امروز ۱۱ مهرماه از زیرساخت های بندر شهید بهشتی چابهار داشت، اظهار کرد: چابهار یکی از طرح های توسعه سواحل مکران برای توسعه منطقه و مورد تأکید مقام معظم رهبری و دولت است.

وی با اشاره به اینکه سفر امروز برای بازدید از پیشرفت کار تکمیل انبارهای طریق القدس و سایر انبارها رقم خورد، افزود: از چند ماه قبل عملیات ساخت و تکمیل انبارها به خوبی پیش رفته است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه شاهد پیشرفت خوبی در حوزه انبار و انبارداری هستیم، گفت: به جهت مدیریت ترافیک کشتی هایی که از ماه آینده آغاز می شود برنامه ریزی هایی برای افزایش ظرفیت انبارش انجام شده است.

سیف اضافه کرد: تا امروز حدود 300 هزار تن ظرفیت انباری محقق شده است و امیدواریم با برنامه ریزی مسئولین مربوطه، 700 هزار تن ظرفیت دیگر تا سال آینده محقق شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۳۶۷


ارسال