سقوط جرثقیل روی تاکسی در خیابان محلاتی

13 مهر 1398 ساعت 14:12

پلیس راهور از سقوط دکل جرثقیل کاتو در منطقه ۱۴ روی یک دستگاه تاکسی خبر داد.


به گزارش عصرهامون؛ سرهنگ محمد رازقی رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، اظهار کرد: در ساعت ۱۲:۳۰ ظهر امروز در مسیر غرب به شرق محلاتی قبل از ابوذر در منطقه ۱۴ سقوط دکل یکدستگاه جرثقیل کاتو باعث ایجاد ترافیک در این مسیر شده است.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: با رصد لحظه به لحظه معابر شهری توسط دوربین‌های مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ این حادثه سریعا به نزدیک‌ترین تیم گشتی منطقه ۱۴ پلیس راهور اطلاع داده شد و تیم مذکور بلافاصله در محل حضور پیدا کردند.
او ادامه داد: در لحظه سقوط این دکل، متاسفانه یکدستگاه تاکسی در محل در حال تردد بوده که دکل بر روی آن می افتد.
سرهنگ رازقی گفت: پس از وقوع این تصادف بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت حاضر گردید و در ابتدا ضمن ایمن سازی محل تصادف به بررسی علل و علت حادثه پرداختند.
رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: جرثقیل سنگین پلیس راهور در محل حاضر است و مشغول جابجایی این دکل است.
رازقی از رانندگان خودرو‌ها خواست با صبر و حوصله از این صحنه عبور کرده و به رانندگان خودرو‌های امدادی اجازه دهند تا به محل حادثه رسیده و اقدامات خود را انجام دهند.
انتهای پیام/


کد مطلب: 116400

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/116400/سقوط-جرثقیل-روی-تاکسی-خیابان-محلاتی

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/