پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۴
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر
کشف بیش از سیصد کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، شیشه، هروئین و کراک در ایرانشهر
 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ایرانشهر از کشف بیش از سیصد کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک، شیشه، هروئین و کراک در ایرانشهر خبر داد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، محسن گل محمدی در گفت و گو با خبرنگار پهره گفت: طی دو عملیات جداگانه توسط ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان ایرانشهر و پس از رصد اطلاعاتی انجام گرفته و اخذ دستور قضایی سه دستگاه خودروی سواری حامل مواد مخدر از نوع تریاک، شیشه، هروئین و کراک طی درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ توقیف شد.
وی افزود: از خودروهای مذکور، ۳۰۰ کیلوگرم تریاک، ۱۰ کیلوگرم شیشه، ۴ کیلوگرم هروئین و ۲ کیلوگرم کراک و دوقبضه سلاح کلاش، چهارتیغه خشاب و مهمات مربوطه ی آن کشف و ضبط شد.
وی در ادامه تصریح کرد: در این عملیات سه نفر متهم نیز دستگیر شدند.
گل محمدی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان، برخورد جدی با سوداگران مرگ را از اولویت های دستگاه قضایی دانست و اذعان کرد: بسیاری از آسیب های اجتماعی و تزلزل بنیان خانواده ها و افزایش آمار طلاق بر اثر شیوع توزیع و مصرف موادمخدر در جامعه می‌باشد که با توجه به سیاست جنایی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه مقابله قاطعانه و قانونی با اینگونه از جرائم در حفظ کیان خانواده بسیار مؤثر خواهد بود.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۴۴۰


ارسال