پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ,4 June 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده قرارگاه شهید هراتی گفت: دشمن هزینه های زیادی بر علیه ایران انجام می دهد.
به گزارش عصرهامون؛ پایگاه خبری اوشیدا؛ سردار آبسلان فرمانده قرارگاه شهید هراتی در میان خطبه های نماز جمعه زابل ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس گفت: عزت امروز ایران به برکت خون شهداء و دفاع مقدس است.
وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی به مزاج بسیاری از دشمنان ایران خوش نیامد و این بهانه ای شدت تا دشمن گوشه و کنار کشور را نا امن کند، همچنین در نهایت با اجیر ساختن صدام حمله بی سابقه ای علیه ایران را آغاز کردند.
آبسالان خاطرنشان کرد: دشمن در این جنگ ، ایران را تحلیل و بررسی کرده بود و از طرفی حمایت قدرت های شرق و غرب را در اختیار داشت ، در صورتی که انقلاب نو پا جمهوری اسلامی ایران آمادگی لازم را بر این جنگ نداشت.
فرمانده قرارگاه شهید هراتی تصریح کرد: شرق و غرب همواره بر علیه هم بودند و قدرت های جداگانه ای محسوب می شدند اما در جنگ تحمیلی این قدرت های برای اولین بار به اتحاد درآمدند و پشت صدام ایستادند.
وی خاطرنشان کرد: دشمن هزینه های بسیاری را برای حمله به ایران تدارک دید، اما آنچه که در نظر نگرفته بود ، وجود رهبری ، حضور مردم در صحنه و توکل به خدا بود که در نهایت باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.
آبسالان خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس حتی سیم خاردار هم به رزمندگان اسلام داده نمی شد اما با دست خالی به واسطه مقاومت و ایثار گری به پیروزی رسیدم.
امروز دشمن در عرصه دیگری با ایران وارد جنگ شده است ، حفظ اصول دفاع مقدس باعث پیروزی در جنگ نرم و فرهنگی خواهد شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۴۴۴


ارسال