سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۴
معاون کمیته امداد سیستان و بلوچستان خبر داد
پرداخت 32 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان در سیستان و بلوچستان
 
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سیستان و بلوچستان از پرداخت 32 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی توسط این نهاد در سطح استان طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.
رمضان پودینه در گفت وگو با عصرهامون، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون هزار و 332 طرح اشتغال با اعتبار 32 میلیارد تومان در نقاط مختلف استان سیستان وبلوچستان اجرایی شده است.

وی افزود: اعتبار این طرح ها از محل تسهیلات قرض الحسنه بانکی، اعتبارات صندوق امداد ولایت، تسهیلات ویژه راهبران شغلی و تسهیلات بخش کاریابی بوده است.

وی ادامه داد: 128 میلیارد تومان از مجموع این رقم از محل اعتبارات بند ب تبصره 16 ابلاغ شده که 125 میلیارد تومان آن جهت پرداخت به بانک معرفی شده است.

پودینه اظهار کرد: این تسهیلات تا سقف 50 میلیون تومان و به 3هزار و 527 نفر از واجدین شرایط دریافت وام قرض الحسنه جهت خوداشتغالی در عرصه های مختلف از قبیل کشاورزی، خدمات، گردشگری و... در بیش از 200 رشته شغلی، ارائه شده است.

این مقام مسئول اظهار کرد: همچنین تعداد 128 طرح از محل اعتبارات روستایی در سال 98 با اعتبار 5 میلیارد و 200 میلیون تومان اجرای طرح شده؛ علاوه بر این 860 نفر متقاضی جدید نیز جهت دریافت این تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند.

وی در پایان از تأمین 9 میلیارد و 300 میلیون تومان اعتبار از محل اعتبارات صندوق امداد ولایت خبر داد و گفت: 8 میلیارد و 100 میلیون از این اعتبارات نیز تا به امروز جذب شده و روند جذب تسهیلات همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۴۷۹


ارسال