مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان:

جذب سرمایه گذار و کالا در بندر چابهار مرهون وجود امنیت در این بندر است

15 مهر 1398 ساعت 15:29

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: جذب سرمایه گذار و کالا در بندر چابهار مرهون وجود امنیت در این بندر است.


به گزارش عصرهامون، بهروز آقایی؛ مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان در این مراسم که ظهر امروز در بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد گفت: اقدام هایی که در حوزه اقتصادی، جذب سرمایه گذار و کالا در بندر چابهار انجام می شود مرهون خدمات پرسنل یگان حفاظت در راستای تامین امنیت است. 

وی تصریح کرد: به واسطه اقدام های شایسته و موفق این پرسنل در حوزه ایمنی و امنیت، سرمایه گذاران و صاحبان کالا به این اطمینان رسیده اند که بندر چابهار می تواند لنگرگاهی برای سرمایه گذاری و صادرات و واردات کالا باشد.

آقایی ضمن تقدیر از آمادگی منسجم پرسنل اداره پدافند غیر عامل و HSE و اقدام های نوینی که در حوزه آتش نشانی در بندر چابهار انجام شده است بیان کرد: می طلبد اداره پدافند غیر عامل به منظور ارتقای کیفی خدمات با هدف گذاری مشخص به فعالیت خود ادامه دهد و نسبت به تشکیل کمیته های فرعی اقدام کند تا همچون گذشته از بروز حوادث ناگوار جلوگیری شود.

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از تلاش پرسنل یگان حفاظت در حوزه امنیت و مبارزه با قاچاق نیز قدردانی کرد و خواستار برگزاری دوره های آموزشی به منظور تقویت بیش از پیش انسجام و آمادگی جسمانی پرسنل این یگان شد. 

وی اظهار کرد: انتظار می رود به منظور مبارزه هر چه بیشتر با قاچاق و تنگ کردن عرصه بر قاچاقچیان از روش های مختلف و نوینی توسط یگان حفاظت بندر چابهار استفاده شود.

شایان ذکر است: در پایان این مراسم از پرسنل برتر آتش نشانی و یگان حفاظت اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و کارکنان و مسئولان برتر شرکت ها در حوزه ایمنی و HSE تجلیل شد.

انتهای پیام/


کد مطلب: 116482

آدرس مطلب: http://www.asrehamoon.ir//fa/doc/news/116482/جذب-سرمایه-گذار-کالا-بندر-چابهار-مرهون-وجود-امنیت-این

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir/