دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۰
در گردهمایی مربیان و معاونین پرورشی ایرانشهر مطرح شد:
پاس داشتن فرهنگ حسینی/جوانان ونوجوانان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند
 
وظیفه مربیان پرورشی در حوزه ارزش های اسلامی پاس داشتن فرهنگ حسینی است و جوانان ونوجوانان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند.
به گزارش عصرهامون، به نقل از پهره، گردهمایی مربیان و معاونین پرورشی، مربیان تربیت بدنی، مشاوره و بهداشت شهرستان ایرانشهر با حضور فرمانده سپاه شهرستان، مدیر آموزش وپرورش و معاون پرورشی در سالن اجتماعات کانون فرهنگی تربیتی معراج برگزار شد.
در ابتدای گردهمایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ایرانشهر ضمن تقدیر از تلاشهای معاونین و مربیان پرورشی در سال تحصیلی گذشته، خواستار تنظیم چشم انداز برنامه فرهنگی برای سال تحصیلی جدید شد.
وی تصریح کرد: وظیفه ما در حوزه ارزش های اسلامی پاس داشتن فرهنگ حسینی است. وی فرهنگ عاشورا را متعلق به همه جهانیان دانست و بیان کرد: راهبرد فرهنگ عاشورایی، راهبرد مقاومت و پیروزی قطعی است.
حسینی مربیان پرورشی را طلایه داران تعلیم وتربیت یاد کرد و گفت: شما مربیان پرورشی سربازان خط مقدم جبهه فرهنگ هستید و در تربیت دانش آموزان که آینده انقلاب را تضمین می کنند، با گستره دید وسیع تلاش کنید.
مدیر آموزش وپرورش ایرانشهر به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و افزود: بیانیه گام دوم انقلاب یک سند راهبردی برای آموزش وپرورش می باشد.
فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر هم در این گردهمایی با تبیین بخش هایی از بیانیه گام دوم خاطر نشان کرد: جوانان ونوجوانان مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب هستند و در این راه آموزش وپرورش رسالت سنگین ومهمی را بر عهده دارد.
در ادامه این مراسم معاونت پرورشی و تربیت بدنی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان پرورش روح و روان و جسم کودکان را بر اساس آموزه های دینی و دستاوردهای علمی بشر را از وظایف فعالین حوزه ی پرورشی بر شمرد و از آنان خواست که با اراده و پشتکار و برنامه ریزی، آینده ای سعادتمند را برای آینده سازان میهن اسلامی به ارمغان آورند.
انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۱۶۵۴۰


ارسال